MRmetrick i DJ Mariano MBH w hołdzie dla Mac Millera

Opublikowano: 04/08/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

MRmetrick i DJ Mariano MBH prezentują pierwszy singiel ze wspólnego projektu. „Tik Tak Tou”, który wleciał na kanał Aloha Ent. zwiastuje EP „ASTARTE”, w całości stanowiącą hołd dla Mac Millera i albumu „The Divine Feminine”.

MRmetrick po współpracy ze Świętym łączy siły z DJ’em Mariano MBH. Wynikiem tego jest materiał zatytułowany „ASTARTE”. Jak ujawnia autor treści zawartych na tej płycie, tematyka utworów na tym EP oscyluje wokół damsko-męskich relacji. Stanowiąc zarazem hołd dla nieodżałowanego Mac Millera i trzeciego albumu rapera z Pittsburgha. Wydanego w 2016 roku „The Divine Feminine”.

„Cała EP jest tematycznie nawiązaniem do relacji damsko – męskiej, jej opisem z różnych perspektyw, a jednocześnie hołdem dla zmarłego Maca Millera i jego albumu pt. 'The Divine Feminine’ z 2016 roku”.

– MRmetrick

„Tik Tak Tou” to natomiast tytuł pierwszego singla, którym MRmetrick i DJ Mariano MBH zapowiadają wspólny album. W nagraniu utworu udział wzięli również Fasola oraz DJ Dopekut, a efekt końcowy video mush-up’em zobrazował Damian Michalak z Dobrekino Studio.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: