Nagły Atak Spawacza zostawia po sobie „Trociny i gruz”

Opublikowano: 21/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po drugim singlu promującym nadchodzący album Nagłego Ataku Spawacza, zostają tylko „Trociny i gruz”. Poznański skład w swoim standardowym, bardzo ostrym stylu punktuje nie tylko scenę, ale też polityków i społeczeństwo.

Nagły Atak Spawacza powraca po 14-letniej przerwie. To już fakt. Pierwszy singiel, zwiastujący „Szwadron Kamikadze” miał swoją premierę półtora tygodnia temu, a my przypomnieliśmy sobie, za co kochamy N.A.S. Bezkompromisowy, surowy styl i totalny brak kalkulacji, jeśli chodzi o przekazywaną treść. I jeśli myśleliście, że pierwszy singiel, czyli „Kawał historii”, był mocny, to zapnijcie pasy.

Drugi klip ze „Szwadrony Kamikadze” to „Trociny i gruz”. Tym razem spawacze ściągają tłumik ze spluwy i ładują po kolei w scenę rapową, polityków i społeczeństwo. Strzały są tak grube, że polecamy obejrzeć klip, póki jeszcze wisi na YouTube. Żyjąc w czasach naprawdę dużej poprawności politycznej, więc nie zdziwilibyśmy się, gdyby „Trociny i gruz” zostały zbanowane za naruszanie zasad społeczności.

Premiera albumu Nagłego Ataku Spawacza „Szwadron Kamikadze” zaplanowana jest na 6 grudnia. Album wydany zostanie nakładem wytwórni SOCV Music. Fizyczne wydanie CD zamówisz TU, a fizyczne wydanie kasety magnetofonowej zamówisz TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: