W dniu premiery „Szumi stara płyta” Nagłego Ataku Spawacza

Opublikowano: 10/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Nagły Atak Spawacza powrócił po 14 latach od wydania poprzedniego albumu. „Szwadron Kamikadze” doczekał się swojej premiery. W jej dniu w sieci pojawił się też trzeci singiel z klipem, nakręconym do numeru „Szumi stara płyta”.

Dokonało się! Poznańska legenda powróciła po 14 latach przerwy wydawniczej. 18-sty album Nagłego Ataku Spawacza nosi tytuł „Szwadron Kamikadze” i został wydany nakładem label’u SOCV Music. Fazi, Kaczmi i Małpa zrobili to w swoim bezkompromisowym stylu, do którego przyzwyczaili fanów w całej Polsce.

„Szwadron Kamikadze”, do dnia premiery, promowały klipy do numerów „Kawał historii” i „Trociny i gruz”. W ubiegły piątek, czyli dzień premiery płyty, do sieci trafił trzeci klip do kawałka „Szumi stara płyta”. Na bicie Lazy Rida Beats, Fazi, Kaczmi i Małpa zaproponowali nam zwrotki, będące retrospekcją ich wspólnej muzycznej i życiowej drogi.

Premiera albumu Nagłego Ataku Spawacza „Szwardron Kamikadze” miała miejsce 8 grudnia. Fizyczne wydanie CD nadal zamówisz TU, a fizyczne wydanie kasety magnetofonowej zamówisz TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: