„Niech Żyje Bal”, czyli Bonson w wydaniu klasycznym

Opublikowano: 20/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Diabeł Stróż” nadchodzi! Od ukazania się w pełnej postaci dzieli nas niecały miesiąc. I w tym momencie otrzymujemy przedostatni już singiel zwiastujący nowy, solowy album Bonsona. Zobrazowany teledyskiem utwór „Niech Żyje Bal” z gościnnym udziałem Feno z pewnością najbardziej ucieszy wszystkich prawdziwych fanów rapera ze Szczecina.

Bonson znów się zatracił. Ma ostrego kaca, oddech traci przez coraz większe fale depresyjnych myśli i tonie w zalewie nostalgii. I takiego Bonsa to my lubimy! Oczywiście, jeśli wszystkim tym negatywnym emocjom daje upust w tworzonych przez siebie numerach. Takich jak właśnie „Niech Żyje Bal”. W wyprodukowanym przez Gory’ego utworze, Bonson w emocjonalny sposób zdaje nam relacje z życia zalanego alkoholem i posypanego narkotykami. Jest tam również miejsce i dla Feno. Reprezentant Hashasins i ANTIHYPE wpadł w gości, by refrenem wesprzeć gospodarza tego „Balu”. Całość natomiast, na klipie przedstawił Filop Studio.

„Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni. W najbliższych tygodniach Bonson wraz z Def Jam Recordings Poland stopniowo będą ujawniać gości na albumie. Do tej pory wśród ujawnionych gości znaleźli się Deys, Feno, asthma oraz Dwa Sławy, a więc zestaw dla prawdziwych koneserów klasycznego rapu”.

– materiały prasowe Def Jam Recordings Poland

„Diabeł Stróż” ukaże się 12 sierpnia. Album zamówić możecie już teraz w tym miejscu. Szczegóły czwartej solowej płyty Bonsona znajdziecie z kolei tutaj.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: