NMBR wspomina „Stare dobre dni”

Opublikowano: 29/03/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Album NMBR’a „Konflikt poznawczy” doczekał się swojej premiery w serwisach cyfrowych. Dziś, w dniu premiery, gorzowski MC i DJ zaprezentował nam także klip do numeru „Stare dobre dni” i otworzył rezerwację fizycznego wydania płyty.

Promocja albumu „Konflikt poznawczy” Nambear’a to była krótka piłka. Od pierwszego singla, „Nie mów mi”, do premiery całości materiału, minął zaledwie tydzień. Dziś bowiem całość została opublikowana na Spotify. Jutro „Konflikt poznawczy” trafi również na YouTube.

Teraz, kiedy wszystkie karty są już odkryte, poznaliśmy dokładną tracklistę albumu. Wśród zaproszonych przez NMBR’a gości znaleźli się Knaps, Domvn, Czysty i Skarick. Za bity na płycie odpowiedzialni są z kolei ChxseBank, MVIKE, SoSpecial, DOMVN, J. Creeper$, Kaddy, Mario Kontrargument oraz Natural910. W dwóch utworach NMBR współpracował też sam ze sobą, czyli dograł cut’y jako DJ Nambear.

Dziś, w dniu premiery „Konfliktu poznawczego”, w sieci pojawił się drugi klip, promujący album. Tym razem padło na numer „Stare dobre dni”. O zamyśle na niego NMBR pisze następująco:

„Szukam siebie między ludźmi zatraconymi w ciągłym rozpamiętywaniu przeszłości a wizjonerami, którzy zrobią „coś”, „kiedyś” w przyszłości. Ci pierwsi w dużej części żyją przeszłością, ci drudzy zwykle nie realizują nawet cząstki ze swoich planów. Dla mnie ważne jest tu i teraz. Ten numer, mimo, że punkt wyjścia to reminiscencje, właśnie o „tu i teraz” opowiada. Mówi też o ścieżce jaką musiałem przejść żeby znaleźć się w tym miejscu i czasie.”

NMBR wytłoczył „Konflikt poznawczy” w nakładzie 100szt. Na chwilę obecną pozostało ok 30 egzemplarzy. Można je rezerwować, kontaktując się bezpośrednio z Nambear’em. Do osobistego odbioru będą podczas sobotniego koncertu premierowego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: