Nowy album O.S.T.R.-a – okładka, data premiery, limitowany preorder!

Opublikowano: 11/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Informacja na temat nowego krążka O.S.T.R.-a pojawiła się już jakiś czas temu na facebookowej grupie zrzeszającej fanów Adama Ostrowskiego. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy już oficjalną zapowiedź albumu, a wydawca Asfalt Records uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie 14. solowego krążka Ostrego.

Krążek zatytułowany został „W drodze po szczęście”, a pracę nad nim rozpoczęły się już wiosną tego roku. Za warstwę muzyczną krążka naturalnie odpowiada ekipa Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i sam O.S.T.R. Gramofonami, co również jest oczywiste, zajął się DJ Haem. Taki skład osobowy na albumie Ostrego żadnym zaskoczeniem nie jest, gdyż jak podkreśla Wydawca – „zwycięskiego składu nie zmienia się”.

Album na sklepowe półki trafi 23 lutego 2018 roku i stanowić będzie zakończenie nieformalnej „życiowej” trylogii, na której poprzednie części składały się krążki „Podróż zwana życiem” z 2015 roku oraz „Życie po śmierci” wydany rok później.

Oprócz powyższych informacji, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy również zapowiedź pierwszego singla, który zwiastować będzie nowe dzieło Adama Ostrowskiego. Będzie to teledysk do utworu pt. „Słuch”, którego reżyserię powierzono Krzysztofowi Grajperowi, i który ukazać ma się już wkrótce.

Również dzisiaj upubliczniona została zaprojektowana przez okładka albumu „W drodze po szczęście”. Jej autorem jest również stały współpracownik Adama – Forin, który swoim projektem starał nawiązać się do okładek dwóch poprzednich wydawnictw.

Na stronie Asfalt Shop oraz empik.com w dniu dzisiejszym rozpoczęła się przedsprzedaż limitowanej wersji albumu. Wersja limitowana „W drodze po szczęście” wzbogacona zostanie o drugą płytę CD, a utwory na niej zawarte nie zostaną udostępnione w wersji cyfrowej. Limitowana wersja „W drodze po szczęście” stanowi więc nie lada gratkę dla wszystkich fanów Ostrego, tym bardziej że nakład edycji dwupłytowej jest limitowany i wynosi zaledwie 15 ooo egzemplarzy. 
Po wyczerpaniu złotego nakładu edycji specjalnej uruchomimy sprzedaż normalnego, pojedynczego wydania w tej samej cenie. Obie wersje – limitowana podwójna i nielimitowana pojedyncza wydane będą tak samo – w specjalnym i nietypowym opakowaniu zaprojektowanym przez Forina.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: