Nowy numer Szymkusa to „Nie hit na lato”

Opublikowano: 18/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pierwszy klip, promujący kolejny, solowy materiał Szymkusa jest już w sieci. Cały projekt nagrany został na bitach Hunnid47.

Szymkus to jeden z najaktywniejszych raperów z Wielkopolski. W ostatnich latach bardzo regularnie dostarczał słuchaczom nowych albumów oraz luźnych numerów, ale także koncertował po całej Polsce, supportując najlepszych, polskich raperów. Śmiało można powiedzieć, że gość po prostu żyje rapem, a na poparcie tej tezy właśnie zaprezentował nowy numer.

Klip do utworu „Nie hit na lato” gotowy był już jakiś czas temu. Żeby jednak być zbieżnym z jego tytułem, Szymkus czekał aż słoneczne dni ustąpią szarej, jesiennej aurze. Moment ten nastał i dziś otrzymujemy pierwszy singiel, zapowiadający nowe solo założyciela RAP.fam. I pomimo, że klip autorstwa Bartłomieja Kędzierskiego nakręcony został jeszcze w pełnym słońcu w morskiej scenerii, wersy Szymkusa kontrastują z nim, przekazując jasno, że najnowszy singiel, jak i podejście rapera do rapu, to nie chwilowa fanaberia i „sezonowa gra”.

Nie znamy jeszcze daty premiery ani listy gości na krążku. Wiemy natomiast, że materiał liczył będzie łącznie 10 utworów w zróżnicowanej stylistyce, a za wszystkie produkcje na nim odpowiedzialny jest Hunnid47.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: