Kryhoo i ARToteka prezentują promo video „Beatstrumentals 1.5”

Opublikowano: 18/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kryhoo kontynuuje serię „Beatstrumentals” i rozpoczyna współpracę z Balmamu Records. Najnowsza część, zatytułowana „Beatstrumentals 1.5”, ukaże się już niebawem w formie winyla.

Założony przez Nambear’a sklep z płytami oraz wytwórnia, Balmamu Records, już niedługo doczeka się swojego pierwszego wydawnictwa na wosku. Stanie się to za sprawą Kryha, który już niebawem zaprezentuje kolejną porcję swojej muzyki z serii „Beatstrumentals”. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zetknąć się z twórczością producenta z Gorzowa Wielkopolskiego, załączamy krótką notkę ze strony Balmamu:

„Kryhoo to nominowany do nagrody „Instrumentalna płyta roku 2020″ w Lech Polish Hip Hop Music Awards autor nieszablonowych bitów oddających hołd klasyce. Nie ucieka on jednak od różnorodności stylów i brzmień”

Jak dotąd Kryhoo ma na koncie wydany w 2015 roku „Beatstrumentals Vol. 1” oraz zeszłoroczne „Beatstrumentals Vol. 2”. Trzecią częścią serii będzie „Beatstrumentals 1.5”. Najnowszy materiał zawierać będzie wszystkie numery, które znalazły się na części pierwszej, ale ze świeżym miksem i masteringiem oraz gościnnym udziałem DJ’a Nambear’a oraz DJ’a Cut Man Doo, którzy ze swojej strony dołożyli skrecze. Do całości Kryhoo dorzucił również kilka nowości.

„Beatstrumentals 1.5” wytłoczone zostanie na winylu w limitowanym nakładzie 190 ręcznie numerowanych sztuk, a nakład nigdy nie będzie już dotłaczany. Niedawno, na kanale Balmamu Records, pojawiło się promo video, stworzone we współpracy z ARToteką, prezentujące przekrój nadchodzącego materiału Kryha oraz pokazujące jak ARToteka radzi sobie ze spray’em w dłoni.

Preorder „Beatstrumentals 1.5” zamówisz tu.

KRYHOO „BEATSTRUMENTALS 1.5”:
A1 Change (+ DJ Nambear)
A2 Colorado (+ DJ Nambear)
A3 Hard Times
A4 Jaxx (+ DJ Nambear)
A5 Something Light
A6 Surfer

B1 Perfect Feeling (+ DJ Nambear)
B2 Break In The Sky (+ DJ Cut Man Doo)
B3 City Sun
B4 Breathe
B5 Whoever
B6 Abstract

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: