Nowy Rasmentalism już w tym miesiącu

Opublikowano: 01/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niezbyt fajną informację, że duet Rasmentalism swój „GENIUSZ” w pełnej okazałości zaprezentuje dopiero w czerwcu, a nie jak wcześniej zakładano 27-go marca, otrzymaliśmy na tydzień przed pierwotnie planowaną premierą krążka. Jakoś ten czas na szczęście zleciał i piąty wspólny legal Rasa i Menta światło dzienne ujrzy już za niecałe trzy tygodnie.

Plany na marcową premierę krążka „GENIUSZ” w pył obróciła decyzja o zamknięciu francuskiej fabryki tłoczącej cedeki, która dotąd zajmowała się wypalaniem płyt Rasmentalismu. Miejmy nadzieję, że nic więcej nie stanie już na przeszkodzie i 19-go czerwca dane będzie nam doświadczyć „GENIUSZU” panów Arkadiusza i Kamila.

A co czeka nas na nowym Rasmentaliśmie? Trzynaście świeżutkich i z pewnością bardzo udanych numerów, z czego 4 z nich zaprezentowane zostały już w formie singli. „GENIUSZ” to jednak popis nie tylko Rasa i Menta. Duet na swój najnowszy album zaprosił bowiem różnorodne grono interesujących gości sprawiając, że ponad połowa utworów nagranych została z tzw. „featem”. A pojawiają się m.in. Taco Hemingway, Kuba Badach wraz z Rosalie., Dawid Podsiadło i Vito Bambino, Pezet & shafter, Jan-rapowanie, Białas i Jarecki. Nudno nie będzie – to na pewno!

Pozostaje nam więc już czekać do 19-go czerwca na premierę albumu „GENIUSZ”. W międzyczasie sprawdzić możecie (poniżej) tracklistę tego wydawnictwa, puszczać zwiastujące je single: „Dzisiaj nie zasnę” z Białasem, „Numer” nagrany z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino, „Nowe Plemię” i „Muchę” z Jankiem. I te niecałe trzy tygodnie też jakoś nam zlecą.

Rasmentalism-GENIUSZ-okładka

Rasmentalism – GENIUSZ

1. Krajobrazy
2. Lipsync (feat. Taco Hemingway)
3. Supermem
4. O lataniu (feat. Jaq Merner & Marek Tort)
5. jakoś dziwnie bez palenia
6. Możesz zniknąć (feat. Kuba Badach & Rosalie)
7. Numer (feat. Dawid Podsiadło & Vito Bambino)
8. Góra dół góra dół (feat. Pezet & shafter)
9. Mucha (feat. Jan-rapowanie)
10. Nowe plemię
11. Felicita (feat. Roaslie.)
12. Dzisiaj nie zasnę (feat. Białas)
13. Capslock (feat. Jarecki)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: