Obywatel MC wraca z nowym albumem

Opublikowano: 08/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Rok po premierze albumu „Stardust”, znany z trójmiejskiego składu Deluks i ogólnopolskiej ekipy PCP Obywatel MC wraca z nowym wydawnictwem. Pierwszym zwiastunem czwartego solowego krążka Keara jest singiel zatytułowany „Bezdomny Dzieciak”, do którego beat dostarczył Macios, a scratche dołożył DJ Flip.

O samym zapowiedzianym długogrającym wydawnictwie Obywatel MC nie ujawnił na ten moment konkretniejszych informacji. Na społecznościowych profilach gdańskiego rapera znaleźć możemy natomiast szersze wytłumaczenie zaprezentowanego w dniu dzisiejszym singla: „Każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, to element naszej osobowości. Często poprzez traumatyczne wydarzenia w dzieciństwie tracimy z nim kontakt, a im lepszy on jest, tym szczęśliwsze jest nasze życie. Nawiązanie kontaktu z własnym „wewnętrznym dzieckiem” może być punktem zwrotnym w twoim życiu. Gdy pozwolisz wewnętrznemu dziecku stać się integralną częścią życia – Rozmawiając z nim, słuchając go, ustanawiając dla niego granice, dając mu do zrozumienia, że nigdy go nie opuścisz – zacznie się wyłaniać nowa siła i zdolności twórcze. Odzyskanie i otoczenie opieką skrzywdzonego wewnętrznego dziecka jest procesem odkrywania. Opiekowanie się swoim skrzywdzonym wewnętrznym dzieckiem prowadzi nie tylko do rozwijania własnej siły, ale też do odkrycia jego duchowej mocy. Wraz z ujawnieniem tej mocy rozpoczyna się samorealizacja…”

Obywatel MC zapowiada, że szczegóły nowego albumu, jak m.in. ksywę producenta krążka, listę zaproszonych gości czy okładkę ujawniać będzie sukcesywnie. Na ten moment wiemy jedynie, że dla autora zbliżające się wydawnictwo stanowi spełnienie artystycznych ambicji oraz, że będzie to „wielowymiarowy projekt wychodzący poza wydawnictwo i bardzo szczery materiał”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: