Oczywiście, że A-F-R-O jest „Next 2 Shine”

Opublikowano: 13/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kanonada pomniejszych projektów od A-F-R-O trwa. Kolejny materiał dostaniemy od rapera i producenta z Los Angeles na początku maja. Wczoraj na jego kanale pojawił się numer „Next 2 Shine”, który jest pierwszym singiel z epki zatytułowanej „THE DRAWING BOARD”.

Czy A-F-R-O powinien być kolejny raperem, który rozbłyśnie? Naszym zdaniem 26-latek z Los Angeles świeci już od dawna. Problem w tym, że mainstream zdaje się nakładać okulary słoneczne i odwracać od niego wzrok. Umiejętnościami bowiem Fro przewyższa wielu popularnych raperów, którzy odnieśli sukces komercyjny. Dlaczego więc wciąż dusi się w podziemiu? Możemy jedynie domniemywać. Możliwe, że lukratywne propozycje się pojawiały, ale wiązały się z utratą niezależności i zobowiązaniem się do ruchów, które nie odpowiadały A-F-R-O. Możliwe jednak też, że po prostu nie potwierdził on swoich umiejętności solidnym, długogrającym materiałem.

Jeśli druga z opcji jest prawdziwa to na LP A-F-R-O przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wczoraj w sieci pojawił się bowiem pierwszy singiel z jego kolejnego EP. Materiał nosił będzie tytuł „THE DRAWING BOARD”, a jego premiera zaplanowana została na 3 maja. Singiel, który od wczoraj promuje wydawnictwo, nosi tytuł „Next 2 Shine”. Dostajemy w nim to, czego po Fro zawsze możemy się spodziewać – świetne, zmieniające tempo flow i dobrze posklejane wersy, oddające hołd kulturze hip-hopowej. Bardzo chcelibyśmy, żeby taki właśnie rap znów wiódł prym na scenie, dlatego mamy nadzieję, że A-F-R-O rzeczywiście będzie „Next 2 Shine”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: