Projekt JuNouMi „ongakudō/droga muzyki” doczekał się premiery

Opublikowano: 13/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„ongakudō/droga muzyki”, czyli Polsko-japoński projekt spod szyldu JuNouMi Records, doczekał się wczoraj premiery. W jej dniu w sieci pojawił się numer „02 1-18-6 WAKABAYASHI. SETAGAYA-KU”, znajdujący się na stronie B winyla.

Orientalna kooperacja pomiędzy Polską, a Japonią stała się faktem. Groh z JuNouMi przywiózł do nas japońskie winyle, wręczył je Twardowskiemu, a ten już wiedział, co z nimi zrobić. Z pomocą ilustratorki MAUKO, raperów KANETSUGU i Pryksona Fiska oraz DJ’ów 1an i Eproma powstał winyl „ongakudō/droga muzyki”.

W połowie marca do sieci trafił tytułowy singiel, w którym wyżej wymienieni zameldowali się w pełnym składzie. Wczoraj, w dniu premiery winyla, opublikowany został drugi numer z „ongakudō/droga muzyki”, ktory znajdziemy na stronie B czarnego placka. Tym razem jest to współpraca jedynie na linii Twardowski – DJ Eprom, czyli muzyczne wariacje i turntablizm. W utworze duet oddaje dodatkowy hołd japońskim anime, nawiązując w jego tytule do kultowego bramkarza Genzo Wakabayashi z serii „Kapitan Tsubasa”.

Swój egzemplarz „ongakudō/droga muzyki” wciąż zamówić można na stronie JuNouMi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: