O$ka zaprezentował pierwszy singiel z nowej „Kompilacji”

Opublikowano: 02/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„O$ka przez $ jak dolar, nie skserował, tylko zrobił to od nowa”. I zaprezentował pierwszy singiel ze swojej nowej, nadchodzącej, trzeciej „Kompilacji”, której poprzednia część ukazał się przed dwudziestoma laty!

Miłą dla ucha informację o tym, że O$ka wraca na scenę zdążyliśmy przekazać Wam już na wiosnę. Teraz natomiast przyszedł czas, by weteran warszawskiego beatmakingu zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego albumu „K3”, czyli producenckiej serii zapoczątkowanej jeszcze w 1999 roku! O$ka z ujawnieniem szczegółów trzeciej „Kompilacji” nadal się jednak wstrzymuje. Zamiast nich w dniu wczorajszym pierwszy singiel zapowiadający „K3”. Jest to numer zatytułowany „Relax”. W jego nagraniu udział wzięli raper Morus oraz DJ Adri.

O$ka premierę albumu „K3” zaplanował na grudzień! Wkrótce zatem poznać powinniśmy szczegóły tego wydawnictwa, które bezzwłocznie Wam przekażemy. Jeśli natomiast, jakimś cudem, dla kogoś postać Michała Ośki jest anonimowa, a tytuły takie jak „Wilanów… zobacz różnicę”, „Złota Rybka”, „$uperRelak$”, „Klubing” czy „Bezele Kochana” z niczym się nie kojarzą to… bardzo kiepsko. I zalecamy czym prędzej to niedosłuchanie nadrobić, odwiedzając, na przykład, to miejsce.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: