Okoliczny Element mówił, że „Wyjdzie w praniu”, no i wyszło

Opublikowano: 22/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ninjah i Mej wywiązali się z zapowiedzianego terminu i oddali nam dziś do odsłuchu swój najnowszy album. „Wyjdzie w praniu” sprawdzić można w cyfrowych serwisach streamingowych, a premierowy koncert odbędzie się w najbliższy weekend.

Czas płynie, dużo rzeczy się zmienia, ale jest też jedna stała – zajawka Ninjy i Mejdeja do rapowania. Opolski duet, mniej lub bardziej regularnie, wciąż wypuszcza kolejne projekty, na które czekają słuchacze w całej Polsce. Od 2008 roku, kiedy to Okoliczny Element wypuścił album „Pierwsza rozgrzewkowa” minęło już 16 lat. W tym czasie Ninjah i Mej wypuścili sześć albumów pod szyldem Okolicznego Elementu, dwa albumy jako Wiadro Skład oraz „Sielankowy survival”, nagrany z Kubą Knapem jako Wpierpol.

Dziś swojej premiery doczekał się album „Wyjdzie w praniu”. Jest to siódma płyta Okolicznego Elementu, na którą opolski duet kazał nam trochę poczekać. Oczekiwanie osładzał nam jednak kolejnymi singlami, promującymi ją, a były to „ITSPIATEEK”„Wszystko płynie”„10 Weed Przykazań”„To tylko rap” oraz „Czekaj, jak to było?”. Od dziś cały album sprawdzić można w cyfrowych serwisach streamingowych.

Co więcej, premierę „Wyjdzie w praniu” Okoliczny Element postanowił uczcić koncertem w ich rodzinnym Opolu. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 25 maja, w klubie Wyjście Awaryjne. Wydarzenie swoim koncertami uświetnią zaproszeni goście specjalni. Znajdą się wśród nich Łysonżi, Skorup i Jaca, którzy wraz z Ninją zagrają numery z albumu „JACANABICIE” oraz Proceente i Mada.

Album Okolicznego Elementu „Wyjdzie w praniu” zamówisz na stronie Aloha Entertainment.

Bilety na koncert premierowy kupisz TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: