Kolejnym gościem serii „SamplujeMY” jest Jakub Jan Bryndal

Opublikowano: 21/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jacek Pohl zaprezentował dziś piąty odcinek serii „SamplujeMY”. Tym razem z jego winylami zmierzył się Jakub Jak Bryndal, złapany zaraz po koncercie z Łoną, Koniecznym i Krupą w ramach poznańskiego Next Festu.

W sieci pojawił się dziś już piąty odcinek serii „SamplujeMY”, której gospodarzem jest Jacek Pohl. W jej ramach poznański fotograf i filmowiec wręcza różnych producentom ten sam zestaw winyli, a ci robią z niego użytek, tworząc bit we własnym, unikalnym stylu. Sam dokumentuje cały proces, dając widzom możliwość zaobserwowania całego procesu twórczego od kuchni. W ten sposób mieliśmy już możliwość podejrzeć przy pracy Voitka Noir, Matisa, Vu oraz Urbka.

Najnowszy odcinek cyklu „SamplujeMY” przynosi nam Jakuba Jana Bryndala. Pochodzący z niezwykle muzykalnej rodziny beatboxer, raper i producent, został przez Jacka zwerbowany do studia po swoim występnie w ramach poznańskiego Next Festu, gdzie wraz z Łoną, Koniecznym i Krupą, grał koncert. Jak Bryndal poradził sobie z winylami od Jacka? Przekonajcie się sami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: