Otsochodzi „Nowy Kolor” – szczegóły albumu!

Opublikowano: 25/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym ruszył preorder nowego albumu Otsochodzi zatytułowanego „Nowy Kolor”. Poznaliśmy również szczegóły trzeciego, legalnego wydawnictwa Janka, o którym on sam mówi, że jest to najlepszy materiał jaki dotąd nagrał! A my, patrząc na listę utworów oraz gości jacy zostali do nich zaproszeni, śmiało możemy napisać, że 24 listopada nakładem Asfalt Records ukaże się jeden z ciekawszych albumów 2k17!

Na „Nowym Kolorze” usłyszeć będzie nam dane m.in. kawałki nagrane z Włodim, Pezetem (!) oraz wspólny numer Otsochodzi, Holaka, Taco Hemingwaya oraz Ostrego (!!!). Zapowiada się interesująco, prawda?
Sam Otschodzi swój nowy krążek opisuje w następujący sposób:

„Złapałem się na tym wychodząc – jak każdego dnia – z domu. Kiedy o godzinie 9:00, potrzebujesz jak niczego innego energii i motywacji do działania… Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie uświadamiam sobie, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa, pozytywnych emocji. Dlatego powstał „Nowy Kolor”. Zabawa konwencją, odejście od ciężkiego stylu – pozostając przy tym nadal starym Jankiem.”

Premiera „Nowego Koloru”, który zamawiać możecie na stronie asfaltshop.pl, już 24 listopada! Poniżej prezentujemy Wam okładkę albumu zaprojektowaną przez Dawida Błażewicza wraz z jego tracklistą.

Otsochodzi – Nowy Kolor

1. Folder (prod. Got Barss)
2. Tel3f0ny (prod. Feliepe x Milo)
3. Nienawidzą feat. Włodi (prod. ENZU)
4. PLS (Design) (prod. Poly)
5. R.J. (prod. Sem0r)
6. AHA feat. Pezet (prod. LOA)
7. Nie, nie (prod. Milo)
8. Zielona Herbata (Wprowadzenie) (prod. Pers)
9. Bez ’00 (prod. Kogutt)
10. SumieNIE feat. Holak, O.S.T.R., Taco Hemingway (prod. ENZU)
11. Szary Uśmiech (prod. Jacon)
12. Benjamin (Super Supreme Pizza) (prod. 2K)
13. Stop (prod. Duit)
14. Nowy Kolor feat. Taco Hemingway (prod. 2K x Michał Graczyk)
15. Jeżeli (prod. O.S.T.R.)
16. Szacunek Za Klasyk feat. Pelson (prod. SoSpecial)

Krążek promowały dotąd single „Nowy Kolor” nagrany wraz z Taco oraz „Tel3f0ny”. Opinie na ich temat były mocno spolaryzowane, a jak zapowiada sam Otschodzi kolejne nowości z „Nowego Koloru” serwowane nam będą aż do dnia premiery albumu!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: