Otsochodzi w nowej wersji „Teraz albo Nigdy” Eisa

Opublikowano: 20/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po „Najlepszych Dniach” i dogranej do nich zwrotce Bedoesa, następnie kawałku „Box-I-Kox”, gdzie swoje dograł Oskar z PRO8L3M’u, przyszedł czas na zaprezentowanie nowej wersji numeru „Teraz albo Nigdy”. Wszystkie single zwiastują oczywiście reedycje największego białego kruka wśród polskich rap płyt, czyli ultra już klasycznego albumu „Gdzie jest Eis?”

Swoją drogą, nikt chyba bardziej trafnie nie nazwał swojego debiutu i zarazem jedynego wydanego solowego krążka niż Eis właśnie. Od czasu wydania w 2003 roku przez T1-Teraz albumu „Gdzie jest Eis?”, jest to zdaje się najczęstsze pytanie padające w odniesieniu do autora materiału. Siedemnaście lat po premierze płyty sytuacja wydaje się lekko zmieniać. Gdzie przebywa obecnie Eis nadal wie niewielu, za to album „Gdzie jest Eis?” trafił do ponownej sprzedaży.

Kolejnym singlem promującym reedycję kultowego już albumu jest nowa wersja numeru „Teraz albo Nigdy”. Do odświeżenia tego akurat klasyka zaproszony został Otsochodzi. I wyszło to Młodemu Janowi co najmniej dobrze. Sprawdźcie sami! Premiera nowego wydania „Gdzie jest Eis?” zaplanowana została na 18-go grudnia, a preorder „debiutu Eisa„, który w 2020 roku ukaże się ponownie już z logiem Def Jam Recordings Poland, znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: