Otsochodzi zaprasza na „BLOK!”

Opublikowano: 27/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery nowego albumu Otsochodzi. Mającego ukazać się 5 kwietnia wydawnictwa pt. “TTHE GRIND”. Zaprezentowany w dniu wczorajszym „BLOK!” to natomiast kolejny udany singiel zwiastujący ten materiał, którym Młody Jan potwierdza swoją topową formę.

“BLOK!” to mocna melanżowa pocztówka, która z całą pewnością dobrze sprawdzi się na koncertach. Pod dynamicznym i porządnie uderzającym po głośnikach brzmieniem numeru, wraz z Otso, podpisują się Lohleq, Suwal i Kusha. Sam Otsoschodzi rzuca do tego bezceremonialne, braggowe wersy, a to wszystko w otoczeniu szybkich samochodów na ulicach kraju Kwitnącej Wiśni. Tak prezentuje się najnowszy singiel zwiastujący „TTHE GRIND”, który barwnym, złożonym z dużej ilości kadrów, reżyserskim kalejdoskopie przedstawił Mac Adamczak.

„TTHE GRIND” nakładem labelu 2020 ukaże się już 5 kwietnia. Promocję najnowszego albumu Otsochodzi otworzył na początku roku singiel „RAP”. Następnie ukazały się jeszcze „New York Freestyle” oraz „Piegi”. Więcej o samym albumie „TTHE GRIND” dowiecie się w tym miejscu, tracklistę sprawdzicie poniżej, a preorder znajdziecie na stronie WWW.TTHEGRIND.COM.

OTSOCHODZI - TTHE GRIND - okładka albumu

Otsochodzi – TTHE GRIND

 1. 0:00
 2. Za Dużo
 3. RAP
 4. Champagnepapi (feat. OKI)
 5. Kiedyś Cię Znajdę
 6. BLOK!
 7. „Tak to leciało!” (feat. Taco Hemingway)
 8. Kochaj Mnie Albo Rzuć
 9. Wesołych Świąt
 10. Lifestyle (feat. Young Igi)
 11. Piegi
 12. Do Zobaczenia, do Później
 13. Ceha Joint 2 (Skit)
 14. New York Freestyle
 15. Biały Mat

(Fot. główna – kadr z video „BLOK!”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: