Pękaty i Qzyn zapowiadają wspólny album kolejnym singlem

Opublikowano: 22/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pękaty i Qzyn zapowiadają „Nie Napiszą O Nas Książek”. Nagrany w duecie album, którego udostępniony wczoraj singiel „Misia Gogo” jest kolejnym zwiastunem. A oprócz nowego numeru i nakręconego w klimacie graffiti klipu, do sprawdzenia mamy także tracklistę płyty, która swoją premierę zaliczy już za kilka dni płyty.

„Misia Gogo”, po otwierającym promocję albumu „Nie Napiszą O Nas Książek”, singlu „Drive by” i następującym po nim „Hazardzie”, to trzeci zwiastun materiału, pod którym wspólnie podpisują się Pękaty i Qzyn. I kolejna porcja twardego, charakternego rapu. Dodatkowo zobrazowana teledyskiem idealnie oddającym brudny klimat kawałka „Misia Gogo”. Utrzymanym w uliczno grafficiarskiej konwencji, a zrealizowanym przez Suburban Hero.

„Nie Napiszą O Nas Książek” ukaże się już 26 lutego. W wyniku zderzenia się światów Pękatego i Qzyna powstało czternaście kawałków, składających prawie 40 minut treści i brudnych, soczystych produkcji. Pękaty i Qzyn na wspólną płytę zaprosili także kilku gości. Oprócz Pryksona Fiska, którego zwrotkę sprawdzić mogliśmy w pierwszym singlu, na „Nie Napiszą O Nas Książek” usłyszymy zatem Grubasa WZW, Ńemy’ego, Kubę Knapa, Korsona, Tuwima i Bartka Koko. A także, co oczywiste, DJ-ów. W tym przypadku będą to DJ Bulb i DJ Ph. Pełną tracklistę płyty „Nie Napiszą O Nas Książek” znajdziecie poniżej.

Premiera albumu „Nie Napiszą O Nas Książek” już w najbliższy poniedziałek, a wersję fizyczną, limitowaną bądź standardową, jeszcze zdążycie zamówić na pekaty404@gmail.com.

Pękaty x Qzyn - Nie Napiszą O Nas Książek - okładka - tył

Pękaty x Qzyn – Nie Napiszą O Nas Książek

 1. Misia Gogo
 2. Hazard feat. DJ Bulb, DJ Ph
 3. Gra Się Żeby Wygrać
 4. Ambaras feat. DJ Bulb, DJ Ph
 5. 83 Premium
 6. Nienawiść Do Policji
 7. Nie Żyjemy Jak Trzeba feat. Grubas WZW, DJ Bulb
 8. Drive By feat. Prykson Fisk
 9. Pociąg Do Nikąd feat. Ńemy, DJ Bulb
 10. Letniaczek feat. Kuba Knap
 11. Niepokój
 12. Red Alert feat. Korson, DJ Ph
 13. Battlefield feat. Tuwim
 14. Nie Napiszą O Nas Książek feat. Bartek Koko

(Fot. główna – źródło: media społecznościowe Pękatego i Qzyna)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: