Pelson dokonał „Selekcji Pozytywnej” na lato ’23

Opublikowano: 13/07/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pelson z okazji świętowanych w dniu dzisiejszym urodzin sprawił słuchaczom nie mały prezent w postaci nowego wydawnictwa! Oto dokonana na lato 2023 „Selekcja Pozytywna”. Składająca się z remixów solowych numerów współtwórcy Molesty Ewenement, pod którymi podpisał się Jaca.

Pelson zamilkł gdzieś w okolicy roku 2017. Chwilę po wydaniu ostatniego solowego albumu, płyty „Bumelant” z 2016 roku. Następnie weterana warszawskiego rapu usłyszeć mogliśmy jeszcze gościnnie u Otsochodzi. I od tego czasu nastąpiła cisza. A sam Pele, niczym ScHoolboy Q, skupił się na grze w golfa. Mikrofon na kołku nie zawisł jednak na stałe. Pelson za majka ponownie chwycił na początku tego roku, by wraz ze swoim zespołem Molesta Ewenement w klubie Remont świętować 25. rocznicę „Skandalu”. Na tym wydarzeniu koncertowania nie kończąc. Współautor „Autentyków” wraz z Vieniem, Włodim i Wilkiem pojawił się bowiem również na scenach letnich festiwali. I to nadal nie koniec tegorocznej, rapowej, aktywności Pelsona!

W dniu swoich 45. urodzin Pelson wrócił także do działalności wydawniczej. W serwisach streamingowych zamieszczając album pt. „Remiksy – Selekcja Pozytywna: Sezon Lato 2023”. Materiał składający się z remixów autorstwa Jacy, solowych utworów rapera znanych z płyt „3854 i 3 kroki”, „186 dni” i wspomnianego „Bumelanta”. Łącznie uświadczymy dziesięć kawałków w odświeżonej wersji, lecz utrzymanych w tym samym pozytywnym, 'pelsonowym’ klimacie. Doskonale wszystkim znane numery takie jak „Wierny sobie”, „Lubię tam wracać” czy „Chce się żyć” na „Remiksy – Selekcja Pozytywna” znajdziemy także. A my po cichu, pozytywnie nastawieni, liczymy, że wydany właśnie album stanowi zapowiedź kolejnych, całkowicie świeżych, nowości od Pelsona.

„Trochę tu cicho, prawda? Pora to zmienić.
Dziś przychodzimy do Was z nowym projektem. 'Remiksy: Selekcja Pozytywna | Sezon Lato/2023′ to album, który jak sama nazwa wskazuje zawiera starannie wyselekcjonowane, odświeżone wersje utworów z trzech ostatnich produkcji Pelsona. O warstwę muzyczną, oraz spójność brzmieniową zadbał Jaca. Dla wszystkich tych, którzy nie stracili wiary! Wszystkiego dobrego!
DO USŁYSZENIA”.

– Pelson

Pelson x Jaca - Remiksy - Selekcja Pozytywna

Pelson x Jaca – Remiksy – Selekcja Pozytywna

  1. Intro ft. DJ B
  2. Wierny sobie
  3. Kinematografia ft. Eldo
  4. Bez emocji
  5. W górę kurtyna
  6. Ostatnio ft. Vienio, Włodi
  7. Czuję do dziś ft. Eldo, Diox
  8. Lubię tam wracać
  9. Chce się żyć
  10. Ostatni dzień

(Fot. główna – kadr z video „Chce się żyć”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: