Pete Rock potwierdza współpracę z Commonem

Opublikowano: 14/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pete Rock i Common przywołają ducha klasycznego hiphopu lat 90-tych we wspólnym projekcie? Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Informacje zdradzoną przed kilkoma dniami przez rapera z Chicago teraz potwierdza legendarny producent z Nowego Jorku.

Common przed kilkoma dniami, będąc gościem programu „The Beat With Ari Melber” ujawnił, że pracuje obecnie nad projektem inspirowanym brzmieniem klasycznego rapu lat 90-tych. Co więcej, udział w tym projekcie bierze nikt inny, jak ikona esencjonalnego hiphopu, legendar Pete Rock. A o wszystkim mogliście już wcześniej dowiedzieć się w tym miejscu. Dzisiaj natomiast rewelacje zdradzone przez autora „Like Water For Chocolate” potwierdza sam Peter Phillips.

Pete Rock zawiązaną współpracę z Commonem oficjalnie przyklepał poprzez konto w serwisie Instagram. Dawny towarzysz CL Smootha zamieścił przed kilkunastoma godzinami screen newsa zamieszczonego na portalu HipHopDX. A dotyczącego, rzecz jasna, rzekomej współpracy z Lonnie Lynnem. Ową kooperację tym samym klarownie potwierdzając zamieszczonym wraz z postem komentarzem. Czekamy zatem już z niecierpliwością na album Pete Rock & Common.

„Czy kiedykolwiek tęskniłeś za tym uczuciem dobrej ekspresji w hip-hopie? Pamiętasz, jak ekscytujące to było??? Oboje jesteśmy podekscytowani jak cholera 🤣🤣🤣🤣🎶🎶🎶🎶🎶💪🏾 Zawsze mam wrażenie, że mam coś do udowodnienia, ale dla mnie to po prostu zabawa w tworzenie muzyki. Rywalizacja w tworzeniu dobrej muzyki z udziałem różnych osobowości dzisiaj staje się coraz bardziej monotonna. Kochamy hip-hop, a ty dowiesz się, ile to dla nas znaczy 👂🏾 Bądźcie na bieżąco!!”

– Pete Rock

(Fot. główna – źródło: YouTube)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: