Pharoahe Monch i Styles P z nowym wspólnym numerem

Opublikowano: 08/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ostatnie tragiczne wydarzenia w Stanach Zjednoczonych przyniosły tylko jedną jedyną dobrą rzecz – muzykę. W tym momencie na myśli mamy konkretny numer jakim jest singiel „Same Sh!t, Different Toilet” wspólnie nagrany przez Pharoahe Moncha i Stylesa P.

Autor kultowego „Simon Says” i reprezentant The LOX na przestrzeni lat współpracowali ze sobą już trzykrotnie. Przy okazji pierwszej i czwartej solówki Stylesa, czego efektem są rewelacyjne „The Life” i „Children” oraz przy okazji albumu „W.A.R.” Pharoahe Moncha, na którym znalazł się równie udany utwór „Black Hand Side”.

Najnowszym wspólnym numerem nowojorczyków jest kawałek zatytułowany „Same Sh!t, Different Toilet”. Tym razem producentem numeru Pharoahe Moncha i Stylesa P jest Marco Polo. Pierwotnie kawałek ten znaleźć miał się na projekcie, który Monch przygotowuje z kanadyjskim beatmakerem. W obliczu ostatnich wstrząsających wydarzeń raper postanowił jednak opublikować „Same Sh!t, Different Toilet” już teraz. Tego, że Pharoahe Monch i Styles P ponownie nagrali razem kolejny bardzo dobry numer osobno zaznaczać nie musimy. Szkoda jedynie, że okoliczności premiery nie są zbyt wesołe.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: