Conway The Machine ujawnił tracklistę nadchodzącego albumu

Opublikowano: 07/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Griselda jest w natarciu! W marcu Conway The Machine do spółki z Alchemistem zaserwował nam krążek „LULU”. Miesiąc później Westside Gunn zaprezentował nam bardzo udany album „Pray For Paris”, a na horyzoncie jest już solówka Conway’a, którą raper wyda w Shady Records.

Zbliżający się album zatytułowany został „God Don’t Make Mistakes”, a przy nagrywaniu tego materiału urodzonemu w Buffallo Demondowi Price’owi przyświecała jedna myśl: „I want people to respect my pen like Eminem pen, or Hov pen, or Kool G’s pen, or LL’s pen. The top tier elite dudes…I want to be remembered forever in the history books, on that Mount Rushmore of rappers”. Raperowi pomóc ma w tym mocny skład producencki krążka. Beaty na „God Don’t Make Mistakes” dostarczyli bowiem m.in. 9th Wonder, Daringer, Beat Butcha, Hit-Boy, AraabMuzik i wspomniany we wstępie The Alchemist.

Za mikrofonem natomiast Conway’owi towarzyszą pozostali reprezentanci Griselda Records – Benny The Butcher i Westside Gunn, a wśród gości znaleźli się także T.I., A Boogie Wit Da Hoodie oraz Jeremih. W jednym z udzielonych wywiadów The Machine zdradził, że na jego solowym albumie pojawić ma się również Eminem, w którego to labelu ukaże się „God Don’t Make Mistakes”. Na ten moment obecność Mathersa potwierdzona nie została, jednak ta niespodzianka ujawniona może zostać na samym końcu.
Tracklistę swojego albumu Conway The Machine ujawnił podczas instragramowego livestreamu. W tle słyszymy także fragmenty kawałków jakie mają znaleźć się na „God Don’t Make Mistakes”.

Conway-The-Machine-God-Don't-Make-Mistakes-tracklist

Nadal nieznana jest jednak data premiery solowego albumu Conway’a The Machine. Krążek „God Don’t Make Mistakes” zapowiadany jest już ponad rok, miejmy więc nadzieje, że w 2020 doczekamy się już tego wydawnictwa. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.

Conway The Machine – God Don’t Make Mistakes

01. Wallo Talks
02. Lock Load (prod. by Daringer)
03. Piano Love (prod. by The Alchemist)
04. John Woo Flick (feat. Westside Gunn & Benny The Butcher) (prod. by Daringer)
05. Can’t You Be (feat. A Boogie & Jeremih) (prod. by Hitmaka)
06. Born Rich Die Richer (prod. by WondaGurl)
07. Courtside At Barclays (prod. by Beat Butcha)
08. Babas (ft. Keshia Plum) (prod. by Daringer)
09. Wild Chapters (feat. T.I.) (prod. by Hit-Boy)
10. Bessies Fair (prod. by 9th Wonder)
11. Serena Vs Venus (prod. by 9th Wonder)
12. Stress (prod. by Daringer)
13. You The One (prod. by AraabMuzik?)
14. God Don’t Make Mistakes (prod. by The Alchemist)
15. The Cow (feat. Westside Gunn) (prod. by Daringer)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: