Mada i Bryndal mówią, że „Not funny”, ale nas śmieszy

Opublikowano: 13/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel z nadchodzącego albumu Mady „Aoshima” doczekał się dziś swojej premiery. I choć tytuł kawałka stworzonego z Bryndalem sugeruje, że nie ma się z czego śmiać, u nas „Not funny” wywołuje uśmiech na twarzy.

Kolejny ciekawy projekt ze stajni WCK rysuje się na horyzoncie. Mowa o solowym albumie Mady, który spinać będzie koci koncept. „Aoshima”, bo taką nazwę nosić będzie płyta, to wszakże japońska wyspa kotów. Już pierwszy singiel zwiastujący materiał, potwierdził, że stężenie futra na „Aoshimie” będzie potężne, a tych, którzy przegapili „Sześć dróg do śmierci”, zapraszamy do nadrobienia utworu.

Dziś kociarz z Grochowa zaprezentował „Not funny”, czyli drugi numer z płyty. Mada i zaproszony do kawałka gościnnie Bryndal, wzięli na tapetę śmieszne filmiki z kotami, które w sieci biją rekordy wyświetleń. Raperzy przedstawili jednak kocią perpsektywę w całym tym fenomenie. W „Not funny”, do którego bit stworzył Qzyn, znajdziemy miks humoru, refleksji oraz ciekawych spostrzeżeń na temat naszych futrzastych przyjaciół. Oczywiście całość nie mogła się obyć bez klipu, w postaci mash-upu Roshiego, przedstawiającego koty w zabawnych sytuacjach.

Premiera albumu Mady pt. „Aoshima” nie jest jeszcze znana. Reprezentant WCK enigmatycznie zdradza jedynie, że materiał ukaże się w tym roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: