Pierwszy singiel z płyty „Transfer” Małolata i Auera

Opublikowano: 27/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Kwiecień bieżącego roku będzie miesiącem wartym odhaczenia w kalendarzu, dla wszystkich fanów twórczości Małolata, gdyż własnie wtedy światło dzienne ujrzy nowy album warszawskiego rapera zatytułowany „Transfer”, wyprodukowany w całości przez Auera, współpracującego już wcześniej z Małolatem chociażby przy kawałku „Antananarywa” z udziałem Pezeta.

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma pierwszy klip promujący materiał do tytułowego kawałka „Transfer” zrealizowany przez Sebastiana WełdyczaWłodka Wilkosa oraz z pomocą Jaśka Zolla. Nowy album ma być swoistym powrotem do kultowej pozycji w dyskografii rapera, płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem”, która tak jak i „Transfer” została stworzona wyłącznie z jednym producentem, w tym wypadku Ajronem. Wśród zaproszonych gości usłyszymy takie postaci jak Bonson, Szpaku, KPSN, Melny oraz EMAS.

Pre order można zamawiać już teraz z poziomu sklepu My Music, a wszyscy którzy postanowią dokonać zakupu otrzymają oprócz podpisanego egzemplarza krążka ze specjalną obwoluta, dodatkowy utwór, wlepki oraz rabat na kolejne zakupy w sklepie, czyli rzec można taki pakiet standard przy wersjach przedsprzedażowych.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: