Pih, WSRH i DJ Creon serwują „Owoce Noża”

Opublikowano: 24/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przy jednym stole spotkali się mistrzowie w rzucaniu mięsem i urządzeniu rzeźni na bitach. Pih oraz absolwenci WSRH, czyli Shellerini i Słoń na podkładzie DJ Creona przygotowali „Owoce Noża”, które właśnie zaserwowano jako kolejny singiel i klip zwiastujący „Non Serviam. Tom II: Ważne Są Rzeczy Ważne”.

Pih zapowiada swój nowy album. „Non Serviam. Tom II: Ważne Są Rzeczy Ważne” ukażą się już 30 maja. Na tydzień przed premierą „Peiha kolejnego solo” otrzymujemy natomiast kolejny singiel zwiastujący to wydawnictwo. Tym razem są to „Owoce Noża”, które wspólnie, na bicie, który dostarczył DJ Creon, skroili Pih oraz Shellerini i Słoń. Już sam tytuł kawałka, jak i podpisujący się pod nim raperzy, klarownie wyjaśnia, co właśnie podano nam wraz z teledyskiem. Nakręconego według scenariusza i w reżyserii Adama Unierzyskiego. Singlowe „Owoce Noża” to krwista bragga, w której robieniu gospodarze numeru nie mają sobie równych. Bowiem te wszystkie sadystyczne, umorusane krwią linijki o obcinaniu kończyn, wkręcaniu korkociągu w srom i innych formach zadawania bólu, akurat tej trójce wychodzą wyjątkowo zgrabnie. Chociaż, co naturalne, nie wszystkim mogą przypaść do gustu.

„Non Serviam. Tom II: Ważne Są Rzeczy Ważne” zamawiać można na www.pihszou.pl, a więcej o tym, co Pih przygotował na swój nowy album, dowiedzieć możecie się w tym miejscu.

(Fot. główna – źródło: facebook.com/pihszou/photos_by)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: