Sher7ock zapowiada producencki album singlem z DGE

Opublikowano: 23/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Producencki album zapowiedział właśnie nikt inny, jak Sher7ock! Rozchwytywany niegdyś, a obecnie już nieco rzadziej słyszany, uzdolniony beatmaker wypuścił właśnie singiel, którym zapowiada swoją pierwszą producencką płytę. W zobrazowanym klipem numerze „Miasto Rani” gościnnie udziela się natomiast DGE.

Sher7ock w branży obecny jest już jakieś dwie dekady. Producent swoje bity przez ten czas dostarczył czołówce naszego mainstreamu, jak i graczom z podziemia. Wystarczy wspomnieć, że swoje bangery na podkładach Sher7ocka zrobili, między innymi, Quebonafide, KęKę, Małpa, Dwa Sławy, Paluch, Białas czy Kaz Bałagane. I można by tak jeszcze trochę wymieniać. Wcześniej natomiast po bity tego producenta sięgali Pih i Pyskaty, Kobra, Shellerini, Ten Typ Mes… Warto przy tym wspomnieć, że na produkcjach Sher7ocka usłyszeć mogliśmy także raperów z Zachodniego Wybrzeża, jak Kinga T i Kokane’a. Co miało miejsce około 2013 roku dzięki kooperacji z trójmiejskim raperem Roachem. Z kolei w ostatnim czasie Sher7lock pojawił się, chociażby, na nowym albumie Gedza, z którym producent współpracuje od pierwszych płyt. A przyszedł już czas na pierwszy producencki album Sher7locka.

„Miasto Rani” to pierwszy singiel, którym Sher7lock oficjalnie zapowiada swój producencki album. Gościnnie w utworze pojawia się donGURALesko, który po produkcje Sher7locka także zgłaszał się regularnie przy nagrywaniu własnych płyt. Udział w kawałku „Miasto Rani” uznać można zatem za udany rewanż. Utwór dodatkowo zaprezentowano wraz z teledyskiem zrealizowanym przez GrzVideos. O samym, pierwszym producenckim albumie Sher7lock nie zdradza jeszcze żadnych informacji. Czekamy zatem, co producent przygotował na nadchodzącą płytę.

(Fot. główna – kadr z video „Miasto Rani”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: