Pjus prezentuje klip do pierwszego singla z projektu „Słowowtóry” – gościnnie Spinache i Kortez

Opublikowano: 20/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Alkopoligamia.com prezentuje pierwszy singiel z najnowszego projektu Pjusa zatytułowanego „Słowowtóry”. Do wykonania tekstu utworu „Coffee Paste” jego autor zaprosił Spinache’a oraz Korteza. Muzyka skomponowana została przez Szoguna, natomiast pomysł intrygującego teledysku powstał w głowach Stasiaka i Holaka, który zajął się również jego reżyserią.
A przed sprawdzeniem teledysku do numeru „Coffee Paste” wykonanego przez Spinache’a i Korteza, sprawdźcie co o samym utworze mówi jego pomysłodawca i autor tekstu, Pjus:

„Coffe Paste”– (fraz.) coś letniego, bez wyrazu, zjadającego własny ogon. (por. odgrzewane kotlety) Jak każdy z tytułów na tej płycie, COFFEE PASTE jest grą słów – nowym związkiem frazeologicznym rzucającym światło na pewne zjawiska i nadającym im nazwę. Tym razem chodzi o pewną powtarzalność w naszej kulturze/codzienności, o artystów, zachowania, poglądy, którymi wręcz na siłę chcemy się wyróżnić od reszty. Chcąc być lepsi i zdystansowani szukamy przesadnie offowych pomysłów. To tak jak z tworzeniem/zamawianiem coraz bardziej wymyślnych kaw – dochodzimy do wniosku, że coraz mniej tej kawy w kawie, a samo mieszanie jej nie ulepszy. Nowatorskie rozwiązania w końcu i tak stają się mainstreamem, który wszyscy naśladują i kopiują.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: