„Pajęczyna Skórysyna” uplotła się

Opublikowano: 23/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dziś premiera albumu producenckiego „Pajęczyna Skórysyna”. Cały materiał trafił już na kanał labelu Tylda, a my w końcu poznaliśmy wszystkich 22 artystów, których do współpracy zaprosił Skórysyn.

Promocja „Pajęczyny Skórysyna” to była szybka akcja. Zaledwie dwa dni przed walentynkami otrzymaliśmy zapowiedź albumu, a już dziś całość ma swoją premierę. Pomimo krótkiego czasu oczekiwania, ciekawość była jednak spora. Wszystko za sprawą nietuzinkowego, wprowadzającego w klimat grozy, fabularnego wideo, zapowiadającego płytę producencką Skórysyna.

Dziś wszystkie karty zostały odsłonięte za jednym zamachem. Cały album trafił na kanał Tyldy, a my dowiedzieliśmy się, kim jest liczna, 22-osobowa grupa zaproszonych na niego gości. Znaleźli się w niej Tuwim, Kościey, Bartek KOKO, PAPA, SZAH, Smesz, Dziwne Sny, Kad The Lad, Kadet Szewczyk, Kłak, Modest, Larsky, Kidd, PERSIL 183, Jackdaw, N3F, Para Parsky, Lagi, Baby Meelo, Furman, FZBWRP i Blins. Wymenieni artyście nagrali łącznie 19 numerów, które składają się w sumie w niecałą godzinę surowego rapu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: