Profesjonaliści pracują razem, czyli Madlib i Oh No w duecie

Opublikowano: 02/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Będący i tak tytanem pracy Madlib zalicza ostatnio okres wyjątkowo aktywny. Po wydaniu albumu z Freddiem Gibbsem, zakończeniu prac nad krążkiem Black Star, przyszedł czas na współpracę z Oh No.

Panowie wszak znają się niemal od zawsze, są kuzynami, noszą nawet wspólne nazwisko, Jackson. Podjęcie przez Michaela i Otisa decyzji o wydaniu wspólnego albumu było więc, dla obserwujących kariery tej dwójki, jak i całej kalifornijskiej sceny undergroundowej, jak i najpewniej dla samych zainteresowanych, jedynie kwestią czasu. Muzycznie Madlib & Oh No współpracowali już wielokrotnie. Współpraca ta nie przekuła się jednak dotąd w projekt długogrający. Zmieni się to 17-go stycznia 2020. Na ten dzień właśnie zaplanowana została premiera albumu The Professionals, pierwszego wspólnego krążka Madliba i Oh No.

Już dzisiaj natomiast sprawdzić możecie pierwszy singiel z albumu The Professionals. Jest to nagrany z udziałem Chino XL’a i Elzhiego numer o jak najbardziej adekwatnym tytule „Superhumans”. Pełną tracklistę wspólnie zrealizowanego przez duet Madlib & Oh No krążka znajdziecie poniżej.

Madlib-Oh-No-The-Professionals-album-cover-art

The Professionals (Madlib & Oh No)

01. My House
02. The Professionals
03. Payday
04. Give N Take
05. Superhumans
06. Buggin
07. CDP Smackdown
08. Timeless Treasure
09. I Jus Wanna
10. Away Too Long
11. Make Due
12. Tired Atlas
13. Dishonored Valor

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: