„Powtórz!”, nakazuje Sista Flo

Opublikowano: 23/01/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Sista Flo wita się ze słuchaczami w nowym roku prawdziwą, motywacyjną bombą. Bit i skrecze do numeru, „Powtórz!”, stworzył DJ Mariano MBH. Efekty ich pracy sprawdzić można już na wszystkich platformach streaming’owych.

Jak tam Wasze postanowienia noworoczne? Mamy nadzieję, że nadal się ich trzymacie. Jeśli natomiast macie z tym problem, najnowszy numer Sisty Flo pomoże Wam znaleźć motywację w dążeniu do wyznaczonych celów. „Powtórz!”, na bicie i ze skreczami DJ’a Mariano MBH, to bowiem istna bomba motywacyjna. Raperka jak na tacy wykłada nam w swoim najnowszym numerze powody, dla których samorozwój, poparty systematycznością, jest arcyważny.

O ile dobrze łączymy kropki, „Powtórz!” znajdzie się na płycie, której wydanie Sista Flo planuje na ten rok. Wciąż jednak nie znamy szczegółów odnośnie nadchodzącego materiału. Wiemy już jednak, że nie będzie to płyta, która w całości wyprodukowana zostanie przez jednego producenta. Przypomnijmy bowiem, że poprzednie numery, czyli „Zmiana”, „Koniec” i „Niepamięć”, wyprodukował Michał Tomasik.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: