Poznaliśmy datę premiery nowego albumu Kanye’ego Westa

Opublikowano: 21/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszystko wskazuje na to, że niekończąca się opowieść pod tytułem „premiera nowego albumu Kanye’ego Westa” jednak znajdzie swoje zakończenie, nareszcie.

Po niezliczonych zmianach terminu, zapowiedziach, i odwoływaniu tych zapowiedzi, czemu wszystkiemu, przyznamy, przyglądaliśmy się ze średnim zainteresowaniem, nasz rozkapryszony Mr West wskazał nareszcie datę, kiedy to obdaruje nas swoim nowym dziełem. A wierząc wpisowi zamieszczonemu przez samego Ye na jego ulubionym Twitterze, krążek zatytułowany „Jesus is King” ukazać ma się już… 25-go października, czyli w najbliższy piątek! Niby wiedzieliśmy, że krążek w końcu wyjdzie, no ale jednak, lekkie zaskoczenie jest.

https://twitter.com/kanyewest/status/1186149413846052864

W ten sam dzień na ekrany kin sieci IMAX (u nas, nie) wejdzie film pt. „Jesus is King”. Nie jest to jednak żaden zbieg okoliczności. Co to, to nie. Autorem filmu jest bowiem również Kanye West! Filmowa produkcja „Jesus is King” ma być swoistym koncertowym dokumentem, w którym usłyszeć będzie nam dane utwory, które znajdą się na albumie o tym samym tytule, jak i wcześniejsze numery Westa, przedstawione w stylistyce gospel.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: