Premiera EP Flvwlxss x Kali jeszcze w tym roku

Opublikowano: 30/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Droga Koguta”, najnowszy wspólnie przygotowany przez Kaliego i Flvwlxss’a album, na rynku ukazał się zaledwie niewiele ponad tydzień temu. Już jutro natomiast do sprzedaży trafi ściśle limitowane EP „INFINITY81”, na którym to tym raper jest gościem producenta.

Flvwlxss na „INFINITY81” postawił na „wysmakowaną kompozycję brzmień utrzymanych w konwencji lo-fi, okraszoną wszelakimi teksturami począwszy od vinyli po dźwięki atmosfery”. Zadaniem Kaliego natomiast było dopasowanie się do „niestandardowych jak dla swojej twórczości brzmień niczym kameleon”. Efektem tego jest siedem premierowym numerów oraz cztery skity zawartych na krążku, który wytłoczony zostanie w ściśle limitowanym nakładzie wynoszącym 5000 sztuk. „INFINITY81” do sprzedaży trafić ma 31-go grudnia, a możliwość zakupu wydawnictwa mieć będą jedynie pre-orderowicze albumu „Droga Koguta”.

Więcej informacji na temat kolejnego już przygotowanego z Flvwlxss’em wydawnictwa Kali ujawnił za pośrednictwem konta na Instagramie: „Ta kolekcjonerska perełka, nasączona jazzowym samplami oraz soulowymi kompozycjami przeniesie cię do świata pełnego eklektycznych, wręcz filozoficznych rozważań Kaliego, nad własną oraz ludzką egzystencją u progu roku 2020. W swojej podróży do świata rządzącego się pozornym nieładem, artyści zabrnęli głęboko do króliczej nory by odkryć drzemiące w nich pokłady alternatywnego spojrzenia na proces twórczy, strukturę i formę. (…) Kompozycyjnie dopracowany w każdym calu materiał, został naszpikowany smaczkami i detalami, które dodatkowo sprawią, że INFINITY81 nie pozwoli Ci wstać z łóżka w nowy rok i na stałe zamieszka w Twoich słuchawkach. Ekskluzywności prezentowanego materiału dodaje limitowany nakład w postaci 5000 szt bez późniejszej możliwości dotłoczenia. Sprzedaż w formule „kto pierwszy” po otrzymaniu linku via e-mail 31.12.19”.

„INFINITY 81” jest pierwszym wydawnictwem rozpoczynającym serię co najmniej dziesięciu epek autorstwa Flvwlxss’a, które producent zamierza każdorazowo przygotowywać z innym artystom, a ukazywać mają się one na przełomie kolejnych lat.

Flvwlxss-x-Kali-INFINITY-81-okładka

Flvwlxss x Kali – „INFINITY 81”

1. GOD DAMN IT
2. HAPPY NEW FEAR
3. TRIBUTE TO INFINITY
4. BETWEEN WORLDS
5. PRL SKIT
6. 81
7. 99
8. EYES WIDE SHUT
9. GOD IS GOOD
10. DELUSIONAL TO MASS
11. AWAKE

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: