Premiera ostatniego, być może, albumu Fat Joe

Opublikowano: 06/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Długo i szumnie zapowiadany album „Family Ties” stał się faktem! Jedenasty studyjny solowy krążek Fat Joe w dniu dzisiejszym zaliczył swoją premierę, a odsłuch wydawnictwa został szeroko udostępniony.

Od poprzedniego krążka Dona Cartageny, wydanego w 2010 i przyjętym z umiarkowanym entuzjazmem „The Darkside Vol. 1” dzieli nas prawie dekada. W między czasie ukazało się jedynie nagrane do spółki z Remy Ma „Plata O Plomo”, sami więc ciekawi jesteśmy w jakiej formie jest Joey Crack. Zwłaszcza, że Joe zapowiada, że może być to jego ostatni solowy album w karierze? Powód? „I love music, I love hip-hop, but I’m just feelin’ like my daughter is getting a little older … I wanna try that regular life. Don’t think the love and the passion and the music ain’t there. It’s just the fact that I wanna try to be a regular dad”. No w końcu, family first.

Co czeka nas na wydanym dzisiaj krążku „Family Ties”? Produkcje, za które w całości odpowiada Dre z producenckiego duetu Cool & Dre gości takich jak m.in. Eminem i Mary J. Blige (razem, w jednym numerze), Lil Wayne czy Cardi B. Jak to wszystko brzmi, przekonać możecie się odpalając odsłuch poniżej. Fat Joe mówi, że „This Family Ties is a classic. We not takin’ no talk back … My whole career, I’ve been chasing a classic”.

Fat-Joe-Family-Ties-album-cover-art

Fat Joe – Family Ties

1. Projects
2. Been Thru
3. Heaven & Hell
4. Hands on You f. Jeremih & ‎Bryson Tiller
5. Day 1s f. Big Bank DTE
6. YES f. Cardi B & Anuel AA
7. Big Splash f. Remy Ma
8. Lord Above f. Eminem & Mary J. Blige
9. Drive f. Ty Dolla $ign & Jeremih
10. Pullin’ f. Lil Wayne
11. Deep

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: