Proceente i DJ HWR świętują premierę „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”

Opublikowano: 22/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Proceente i DJ HWR wypuścili w dniu dzisiejszym wspólny „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”. Premierze albumu stanowiącego efekt międzymiastowej współpracy oraz urozmaiconego licznym gronem zaproszonych gości towarzyszy teledysk „Ładuj działa”.

„ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”, wcześniej zapowiadany singlami takimi jak „LOVE PEOPLE”, „Rodrigo Mendoza”, „Sekator” czy „Rap na ból” jest od dnia dzisiejszego w całości dostępny w serwisach streamingowych. Premierze albumu, którego gospodarzami są Proceente i DJ HWR towarzyszy z kolei singiel pt. „Ładuj działa”. Zrealizowany i wyprodukowany przez Dobrekino Studio klip łączy elementy pięciu kawałków z płyty. Kolejno są to „Rozmowa międzymiastowa”, „Emmanuel Olisadebe”, „Działa”, „Moklok Tribute” z Ewą Ekwa oraz „Zombie walk”.

„ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” to międzymiastowy efekt współpracy Aloha Entertainment i GruboKrojone. Autorem warstwy muzycznej oraz oprawy didżejskiej jest DJ HWR, który zajął się również miksem i masteringiem całości. Za korzeń tekstowy oraz produkcję wykonawczą projektu odpowiada Proceente. Warszawiak i Ślązak do współpracy zaprosili niemal 30 raperów i wokalistów z całej Polski, a drugie tyle hip-hopowych osobistości pojawia się na dopełniających album skitach. 19 esencjonalnych tracków składa się na materiał aspirujący do miana ponadczasowego klasyka gatunku. Limitowaną edycję kolekcjonerską „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” wciąż zakupić można na www.alohasklep.pl, www.grubokrojone.pl, www.asfaltshop.pl i www.preorder.pl.

Proceente, DJ HWR – ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE - okładka

Proceente / DJ HWR – ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE

 1. Moklok Tribute ft. Ewa Ekwa
 2. Rap na ból ft. Johnny Slim, Sami
 3. SKIT 1
 4. Rozmowa międzymiastowa ft. Łysonżi, Okoliczny Element
 5. Emmanuel Olisadebe ft. Majkel, Biak, Skorup
 6. SKIT 2
 7. Rozbisurmanione bragga ft. Majkel, Kaz.katflow, Mops
 8. LOVE PEOPLE ft. Cywinsky, Bleiz
 9. Rodrigo Mendoza
 10. SKIT 3
 11. Ośmiornica
 12. XYZ ft. Jano OMP, Mały Esz, Kaz.katflow
 13. SKIT 4
 14. Działo ft. HK Rufijok, Ruby Szpek
 15. Sekator ft. Dzi3ciak, Mada, Prykson Fisk
 16. SKIT 5
 17. Zombie walk ft. Hurragun
 18. To jest odwaga ft. Parzel, Emazet, Green
 19. SKIT 6

(Fot. główna – autor: Tomek Karwiński / źródło: mat. prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: