Prykson Fisk x Antiquant prezentują „Macrodose”

Opublikowano: 22/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Macrodose”, longplay, za którym wspólnie stoją Prykson Fisk i Antiquant, zaliczył swoją oficjalną premierę nakładem JuNouMi Records oraz w serwisach streamingowych. Ukazaniu się wydawnictwa towarzyszy także kolejny teledysk, tym razem obrazujący utwór pt. „Synestezja”.

Prykson Fisk i Antiquant wspólny album nagrali w najbardziej klasycznej formie, czyli MC & Producent. A powstałemu w tej kombinacji longplay’owi „Macrodose” wytwórnia JuNouMi Records dała najwyższy znak jakości. Jedynie winylową płytę w pierwszej kolejności zapowiedział singiel „Kolejny Tydzień”. Następnie otrzymaliśmy, także zobrazowany teledyskiem, „Suspense”. Puszczony w dniu premiery „Macrodose” klip, ekipa 2MANY.TV zrealizowała z kolei do utworu „Synestezja”, w którym gościnnie udziela się Fasola. Na albumie „Macrodose” usłyszymy także Cywinsky’ego, Ńemy’ego, King Kashmere’a oraz Axela Holy’ego, a więcej o tym co wspólnie przygotowali Prykson Fisk i Antiquant dowiedzieć możecie się w tym miejscu. Sam Prykson natomiast, przypomnijmy, projekt z Antiquant opisał tymi słowami.

„liryczny „trip raport” z perfekcyjnym muzycznym anturażem , dziennik z totalnej życiowej przemiany zainspirowanej mocą medycyny zawartej w enteogenach”.

– Prykson Fisk

„Macrodose” w limitowanym fizycznym wydaniu znaleźć możecie jeszcze na stronie JuNouMi Records.

Prykson Fisk x Antiquant - Macrodose

Prykson Fisk x Antiquant – Macrodose

 1. Introdose
 2. Więcej psylo feat. Fasola
 3. Synestezja feat. Fasola
 4. Halun feat. Neile
 5. Painkiller feat. DJ Bulb
 6. Niech płynie feat. Fasola, Cywinsky, DJ Ph
 7. Suspense feat. Ńemy & King Kashmere
 8. Dziwna rzeczywistość feat. Wuja HZG
 9. Kolejny tydzień feat. Cywinsky & Axel Holy
 10. Ogrody feat. DJ Chederac
 11. Afterglow
 12. Outrodose

(Fot. główna – autor: Emikae / źródło: mat. prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: