Promocję „Nauki pływania” Bartka KOKO i Barego kończy „Kwas”

Opublikowano: 05/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pomimo, że album Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” miał swoją premierę ponad tydzień temu, w sieci pojawił się jeszcze jeden, promujący go klip. Powstał on do numeru „Kwas”, w którym gościnnie pojawiają się Konrad Brzos oraz DJ Cutahead.

„Nauką pływania”, czyli swoim najnowszym albumem, nagranym w duecie z Barym, Bartek KOKO podzielił się z nami już ponad tydzień temu. Krążek zaliczył swoją premierę dokładnie 25 kwietnia, a w jej dniu w sieci pojawił się klip do tytułowego singla z udziałem Mariki. Jeśli myśleliście, że to koniec, jeśli chodzi o promocję „Nauki pływania”, to byliście w błędzie.

W ubiegły piątek Bartek KOKO i Bary podzielili się ze słuchaczami jeszcze jednym, ostatnim klipem z albumu. Jest to sytuacja wyjątkowa, bo można powiedzieć, że promocję „Nauki pływania” zakończył „Kwas”, a paradoksalnie wszyscy są z tego zadowoleni. Ciężko przecież nie cieszyć się z obrazka do numeru, w którym gościnnie pojawiają się dwa asy – as mikrofonu, Konrad Brzos, oraz as gramofonów, DJ Cutahead.

Album Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” miał premierę 25 kwietnia. Fizyczne wydanie w dalszym ciągu zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: