Sokół ujawnił tracklistę albumu „NIC”

Opublikowano: 12/10/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Doczekaliśmy się! Sokół odkrył wszystkie karty swojego drugiego solowego albumu! Właśnie poznaliśmy tracklistę płyty „NIC”, a wraz z nią wszystkich gości zaproszonych przez Narratora na to wydawnictwo!

I teraz pozostaje nam już tylko cierpliwie czekać! O tym, że będzie dobrze, pewni byliśmy, jak większość, już od pierwszych zapowiedzi następcy „Wojtka Sokoła”. Kolejne prezentowane single jedynie nas w tym przekonaniu umacniały. Teraz natomiast już śmiało powiedzieć można, że „NIC” stanowi jedną z najważniejszych rapowych premier tego roku! A jeśli nie wierzycie, spójrzcie na tracklistę tego albumu! Sokół bowiem ponownie otoczył się bardzo interesującymi gośćmi, z czego wyniknąć mogą utwory, które na długo zapadną w pamięci. Do Narratora w odwiedziny tym razem wpadli bowiem, w dodatku razem Quebonafide i Pezet, a także Szpaku, Fred oraz znani już z singlowych numerów Hodak i Sarius. Na tych ksywach tych jednak rewelacje się nie kończą. Drugi solowy album Wojtka Sokoła to bowiem jedyne w swoim rodzaju muzyczne wydawnictwo, na którym w jednym numerze usłyszymy gościnnie bezkompromisowy ZIP Skład, po którym trzy numery później wlatuje dziecięcy zespół Fasolki!

To nadal jednak nie koniec świeżych informacji na temat drugiej solowej płyty Sokoła. Wraz z tracklistą albumu „NIC” poznaliśmy również wszystkich producentów tego materiału! Wojtek Sokół ponownie zadbał, by o brzmienie jego albumu zadbali najlepsi w swoim fachu. Tym sposobem na jednej płycie uświadczymy produkcje, których autorami są Zeppy Zep, DJ B, Sampler Orchestra, Magiera, Lanek, Duit, Sergiusz, Steez83, BobAir, Shuko, Whølelife i The Glitsch. Premierę płyty „NIC” zaplanowano na 19 listopada. Preorder drugiego solowego albumu Sokoła już teraz dostępny jest w sklepie Prosto.

Sokół – NIC

1. Cześć feat. Sarius – prod. Zeppy Zep
2. Ty też – prod. DJ B
3. Batoniki feat. Hodak – prod. Sampler Orchestra
4. Zorro – prod. Magiera
5. Burza feat. Zip Skład – prod. Lanek
6. Plastikowy tulipan – prod. Duit
7. Nic – prod. Sergiusz / 2lateFor
8. After feat. Fred – prod. Sampler Orchestra / Sokół
9. Jak urosnę feat. Fasolki – prod. Pereł
10. Wkraczając w pustkę – prod. Steez83 / Maciej Janicki
11. Jednorożec – prod. BobAir
12. Ludzie z planet bezludnej feat. Szpaku – prod. BobAir / Raff J.R.
13. 52 Hz skit
14. 52 Hz – prod. Duit
15. Na cały świat feat. Quebonafide, Pezet – prod. Shuko / DAWQS / Nody
16. Płaczemy pięścią w stół – prod. Whølelife
17. Nie było już nic – prod. The Glitsch
TYLKO WERSJA DELUXE PLUS:
18. Inny styl – prod. DJ B
19. Poncz z pomarańczy – prod. Lanek

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: