Pstyk prezentuje „TYLDA 2ND BDAY TAPE”

Opublikowano: 27/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wrocławski label TYLDA kontynuuje celebrację swoich drugich urodzin. Po przedstawieniu słuchaczom Ski Jump Family, kolejną atrakcją, związaną z jubileuszem, jest „TYLDA 2ND BDAY TAPE”, przygotowany przez Pstyka.

Z inicjatyw, które wyrastają prosto z hip-hopowego korzenia trzeba się cieszyć i trzeba je wspierać. Niezmiernie cieszy nas więc fakt, że wrocławski label TYLDA doczekał swoich drugich urodzin. Ojcowie założyciele, Pstyk i Czarnobrody, rozpoczęli świętowanie już w pierwszej połowie marca. Zaprezentowali nam wtedy „Wyspę”, czyli pierwszy numer nowopowstałego składu Ski Jumping Family.

Jak się okazuje, nie była to jedyna urodzinowa niespodzianka ze strony wrocławskiej wytwórni. Na początku tego tygodnia do sieci trafił bowiem „TYLDA 2ND BDAY TAPE”. Jest to dwugodzinny set, przygotowany przez Pstyka, złożony z 51 bitów i rapowych kawałków mniej lub bardziej związanych z TYLDĄ. Znalazły się na nim produkcje i numery takich asów jak, m.in. Mayor, Smokin, $andro, Magiera, Pstyk, Czarnobrody, Qzyn, Horrypaz, Urbek, Amatosky, EXPO2000, Raczej czy Tomek Bent. Urodzinową grafikę do tape’u stworzyła Pelikan Baba, a aranżacją i miksem zajął się Pstyk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: