Pusha-T opublikował tracklistę nowego albumu, premiera już jutro!

Opublikowano: 24/05/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Nowy album Pusha-T zgodnie z zapowiedziami, których dokonał Kanye West ukaże się już jutro (25.05). Właśnie poznaliśmy listę utworów jakie znajdziemy na tym wydawnictwie oraz jego tytuł, który nie jest taki jak przypuszczała większość. 

Trzeci solowy pierwotnie nosić miał tytuł „King Push” i być kontynuacją wydanego w 2015 roku krążka „King Push – Darkest Before Dawn: The Prelude”. W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się jednak, że Terrence LeVarr Thornton zmienił tytuł swojego nowego solowego wydawnictwa, gdyż ten początkowo zakładany – jak ocenił, nie jest reprezentatywny dla jego zawartości. Premierowy materiał otrzymał nazwę „Daytona”, ponieważ według samego autora określa on luksus czasu jaki obecnie ma, a który wynika z posiadanych przez niego skillsów.

Przy okazji poznaliśmy również tracklistę produkowanego przez Kanye’go Westa materiału. Przywołanego już do tablicy Yeezusa znajdziemy wśród dwóch gości obecnych na krążku „Daytona”. Drugim zaproszonym przez Pusha-T jegomościem jest Rick Ross (poniżej znajdziecie pełną listę utworów). W sieci znaleźć można również fragment kawałka „What Would Meek Do?” – wspomnianego numeru z panem Westem, przedostatniej pozycji na płycie „Daytona”.

https://twitter.com/Toniesha_Renee/status/999470458398478336

https://twitter.com/Toniesha_Renee/status/999466504046436352

Zmiana tytułu albumu nie jest jedyną zmianą jakiej w ostatnim czasie dokonała 1/2 duetu Clipse. Jak zauważycie, w ksywie Terrence’a ponownie pojawił się myślnik, którego Pusha używał na początku swojej kariery.

Pusha-T – „Daytona”

1. If You Know You Know
2. The Games We Play
3. Hard Piano ft. Rick Ross
4. Come Back Baby
5. Santeria
6. What Would Meek Do? ft. Kanye West
7. Infrared

Premiera nowego albumu Pusha-T już jutro!

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: