Radar mówi „Wprost”

Opublikowano: 10/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po ponad roku Radar powraca z nowym albumem. Poznaliśmy już tytułowe intro z „Solówki z Bogiem”, a dziś raper prezentuje pierwszy, pełnoprawny singiel oraz pełną tracklistę płyty.

Intro z nadchodzącego albumu Radara, które dostaliśmy na początku tygodnia, zasygnalizowało nam, że drugi, pełnoprawny krążek rapera to materiał, o którym będzie głośno. Po pierwsze, płyta nosi dość kontrowersyjny tytuł, „Solówka z Bogiem”, i wnioskować po nim możemy, że szczeciński MC stanie na niej w słowne szranki ze stwórcą. Po drugie, zostaliśmy utwierdzeni w tym, że Radar przez ostatni rok nie zapomniał jak składać wersy i, poza intrygującym tytułem, na nowym materiale możemy liczyć na nieoczywiste rozwiązania rytmiczne i wielokrotne rymy.
O swoim najnowszym dziele, sam autor mówi następująco:

„Album „Solówka z Bogiem” to po „Wulgarnej poezji” mój trzeci, solowy projekt na ‘nielegalu’ (…). Album jest zbiorem moich przemyśleń i wewnętrznych przepychanek, które ubrałem w słowa i z pomocą dziedziny, jaką jest rap, przełożyłem na utwory muzyczne, które, koniec końców, sformowały się w cały projekt”.

Radar

Opublikowana przez Radara trackllista albumu, zdradza parę istotnych informacji na temat nadchodzącego projektu. Dowiadujemy się z niej, że „Solówka z Bogiem” liczy łącznie 11 pozycji, wyprodukowanych przez takich asów jak FreezBeatz, MTP808, ADZ, Jacon, SARNVLA czy FrytaBeatz. Jeśli zaś chodzi o gości, ich skromne dwuosobowe grono tworzą Koro i Klaudia Rybaczewska.

Pierwszy, pełnoprawny singiel z „Solówki z Bogiem” nosi tytuł, „Wprost”. Beat do tego kawałka wyprodukował Sarnula, a realizacją video z kolei zajął się Michał Zięcik.

Album Radara pt. „Solówka z Bogiem”, wytłoczony został w limitowanym nakładzie 100 sztuk. Premierę zaplanowano natomiast na maj. Swój egzemplarz zamówić można pod adresem mailowym radaroffical@gmail.com, w treści wiadomości podając ilość sztuk, imię, nazwisko oraz adres do wysyłki. Cena fizycznej wersji “Solówki z Bogiem” wynosi 31 zł + 9zł koszt wysyłki Pocztą Polską.

Radar-Solówka-z-Bogiem

Radar – Solówka z Bogiem

1. Solówka z Bogiem (INTRO) [Prod. Freezbeatz]
2. Wprost [Prod. SARNULA]
3. Przeznaczenie [Prod. Jacon]
4. Androny [Prod. SARNULA]
5. W Mojej Głowie [Prod. ADZ]
6. Bez Znaczenia [Prod. Fryta Beatz]
7. Być Gościem [Prod. MTP808 x MAJERAN]
8. Valhalla feat. Klaudia Rybaczewska [Prod. Freezbeatz]
9. Maszyna [Prod. SARNULA]
10. Na Cały Głos feat. Koro [Prod. SARNULA]
11. Klnąć na Świat [Prod. FreezBeatz]

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: