RasOne prezentuje pierwsze single z „USA feat. Poland”

Opublikowano: 02/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

RasOne nie wychodzi z formy i cały czas robi kolejne rapowe ruchy. W sieci są już 2 single, promującego jego nadchodzący album, a wśród gości znalazły się amerykańskie legendy.

Jak wiesz co jest pięć w polskim hip-hopie to kojarzysz Kielce jako jego kolebkę. Nic więc dziwnego, że twórczość reprezentującego to miasto, RasOne’a, przesiąknięta jest oldskulowym wajbem prosto z nowojorskich ulic. Produkcje kieleckiego producenta znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale też zagranicą, dzięki czemu RasOne pochwalić się może wspólnymi numerami z takimi postaciami ze Stanów jak Ruste Juxx, Skanks czy HanzOn. Jak się okazuje, kolejne międzynarodowe kooperacje na jego bitach nadciągają.

RasOne rozpoczął już promocję swojego nadchodzącego albumu, zatytułowanego „USA feat. Poland”. Jak dotąd ukazały się dwa, promujące go single. Pierwszy z nich to „Hip-Hop Soldiers”, w którym za majkiem ponownie pojawił się Ruste Juxx, a obok niego, na bicie kieleckiego producenta, oskreczowanym przez Malowanego, zadebiutował Afu-Ra. Drugi zaś singiel, „Hip-Hop Naszym Światem”, to produkcja z naszymi rodzimymi raperami, Stychem i Mikee oraz skreczem DJ’a Adriego.

Dokładnej daty premiery „USA feat. Poland” jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że poza gośćmi z dwóch pierwszych singli, projekt zasilą także El Da Sensei i ShyHeim.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: