Young Noble i Conway na mikrofonie, DJ Premier na beacie

Opublikowano: 02/09/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W sieci pojawił się właśnie numer „Lessons Of Legends”, który wspólnie nagrali Young Noble i Conway The Machine. Za beat i scratche odpowiada natomiast DJ Premier!

Young Noble’a kojarzyć powinniście z Outlawz, składu obecnie nieco zapomnianego, a w latach 90-tych mocni skupionego wokół Tupaca Shakura. Raper z Kalifornii już w tym miesiącu wyda nowy album pod szyldem Outlawz. I właśnie wypuścił jego singlowy zwiastun. Jest to „Lessons Of Legends”, w którym gościnnie pojawia się Conway The Machine z obecnej ostatnimi czasy dosłownie wszędzie Griseldy. Co więcej, beat do tego numeru wyszedł spod rąk DJ’a Premiera, który do całości dołożył także cuty i sratche swojego autorstwa! Otrzymaliśmy zatem iście boom-bapową bombę!

„Lessons Of Legends” jest ważne również z powodu samej swojej treści. Young Noble, Conway The Machine i DJ Premier wspólnym numerem składają tribute raperom i producentom, których już z nami nie ma. Również tym, którzy odeszli w ostatnim czasie. W myśl zasady, że legendy nie umierają nigdy Young Noble, Conway The Machine i DJ Premier zaserwowali słuchaczom właśnie tą surową i klasycznie brzmiącą „Lessons Of Legends”. Sam Young Noble natomiast swój nowy album zapowiedział na 13 września.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: