Reedycja „Gdzie jest Eis?” jeszcze w tym roku

Opublikowano: 05/06/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dla wielu kolekcjonerów album „Gdzie jest Eis?” to relikwia. Faktem jest, że krążek Eisa z 2003 roku to istny biały kruk, który w sieci krąży za cenę wahającą się od kilkuset do ponad tysiąca złotych. Już niedługo jednak nabycie tego klasyka w normalnej cenie stanie się faktem.

Z okazji 20-lecia wytwórni T-1, która była odpowiedzialna za wydanie „Gdzie jest Eis?” 17 lat temu, dustyroom.pl przeprowadziło wywiad z jej właścicielem. Jak dowiadujemy się z wywiadu, właścicielowi wytwórni udało się dojść do porozumienia z Eisem i jeszcze w tym roku wypuszczona zostanie reedycja tego kultowego albumu.

Poniżej fragment wywiadu: „Eis bardzo przeżył tę sprzedażową porażkę. Nie stał się najlepszym raperem w Polsce i dotrzymał słowa, bo skończył z rapem. Chciałem zrobić wznowienie płyty, ale nie odbierał ode mnie telefonów. Obecnie chyba zmienił zdanie i mogę z uśmiechem powiedzieć, że po długich rozmowach doszedłem do porozumienia z firmą reprezentującą Jacka i reedycja „Gdzie jest Eis?” ukaże się na 99% jesienią 2020.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: