REKS w Poznaniu – jedyny koncert w naszym kraju po premierze albumu “The Greatest X”

Opublikowano: 22/05/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Boston czuje się w Poznaniu bardzo dobrze. Po koncercie Edo G do stolicy Wielkopolski 5 czerwca zawita nikt inny jak REKS. Mający na koncie współpracę z m.in. DJ’em Premierem i Statikiem Selektah zagra w klubie Mostowa 40, a na scenie towarzyszyć będzie mu Lucky Dice, z którym REKS tworzy zespół Bullies.

REKS, czyli “Rhythmatic Eternal King Supreme”. Świat usłyszał o nim po wypuszczeniu singli z DJ’em Premierem – “25th Hour” i “Say Goodnight”. Jest on bardzo mocną postacią na bostońskiej scenie, a jego featy słychać na niemalże każdym dobrym wydawnictwie z tego miasta. Znany jest też z częstej współpracy ze Statikiem Selektah, który to właśnie z Reksem wyruszył na swój pierwszy tour w 2001. REKS na koncie ma 10. solowych wydawnictw, a ostatnie z nich “The Greatest X” wypuszczone zostało w 2016 roku. Poznański koncert jest jedynym koncertem REKSA w naszym kraju, na którym ten materiał będziemy mogli usłyszeć! A oprócz bostońskiego mc 5 czerwca na scenie klubu Mostowa 40 zagrają dla Was także Kuba Knap, Kori oraz Psychopads, którzy rozgrzeją Was b4 setem na początku i sprawią, że za szybko z afteru nie wyjdziecie. Za gramofonami stanie natomiast DJ Wber aka DJ Wu.

REKS w Poznaniu – Mostowa 40 – Jedyny koncert w PL
05.06.2018/godz. 20:00
Klub Mostowa 40/ul. Garbary 62, Poznań
Bilety:
Normalne: 40 zł
Vip: 100 zł (upoważniają do oficjalnego spotkania z REKSEM, obecności przy próbie dźwięku artysty w klubie przed rozpoczęciem imprezy, do otrzymania podpisanego dedykowanego plakatu z koncertu oraz wejścia na backstage)
Online: ticketos.pl
Stacjonarnie: – Vert Shop (ul. Półwiejska 20), Unhuman Shop (ul. Długa 13)

UWAGA: w sprzedaży jest jedynie 150 biletów z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc w klubie!
Organizator: hiphopheadz.pl

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: