Reks wypuścił 9 z 33 albumów zaplanowanych na ten rok

Opublikowano: 12/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Legenda amerykańskiego podziemia, Reks, wypuścił dziewiąty z trzydziestu trzech projektów, zaplanowanych na 2024 rok. „Hidden Messages in Water”, na bitach Chill-illa, wydane zostało sumptem austriackiego labelu Soulchain Records.

Reks to bezdyskusyjnie jedna z legend amerykańskiego podziemia. Jednak MC z Bostonu cieszy się szacunkiem nie tylko za Oceanem. Doceniają go również europejscy słuchacze i raperzy. Nie szukając daleko, doskonale pamiętamy przecież numery, które Reks nagrał z JWP, Klasikiem czy Kubą Knapem i Psychopads. Kilka dni temu muzyczna droga bostończyka zaliczyła swój austriacki epizod.

„Hidden Messages in Water” to EP, które Reks nagrał na bitach austriackiego producenta Chill-illa. Za wydanie projektu odpowiedzialny jest również austriacki label Soulchain Records. Duet stworzył album, na którym łącznie znajduje się sześć inspirowanych jazzem i soulem utworów. Wśród zaproszonych gości znalazły się wokalistki Tiffany Paige, Queen Philisophical i Lela. Jedynym rapującym gościem na „Hidden Messages in Water” jest Napoleon da Legend.

Co ciekawe, epka wchodzi w skład akcji #reksdrops33. W jej ramach raper założył sobie, że wypuści w tym roku trzydzieści trzy projekty we współpracy z różnymi producentami z całego świata. „Hidden Messages in Water” jest już dziewiątym albumem, wydanym przez Reksa w 2024 roku. Prawie połowa roku za pasem, a do wypełnienia misji brakuje jeszcze dwudziestu czterech projektów.

Aktualna lista projektów Reksa, w ramach #reksdrops33, prezentuje się następująco:

1. Rather Unique (prod, Samir)
2. M.A.G.A. (Make Art Great Again) (prod. Short Buss13)
3. F.E.L.A. (FOR EVERYONE LOVE ALWAYS) (prod. ShortFYUZ)
4. Y.O.D.A. (YOUNG ONES DEFY AGE)
5. The Miracle on 54 Park Street (prod. FAF)
6. A Vibe Called Yes (prod. Nezra)
7. I am not your negro (prod. Karlitodakid)
8. What Happened to the Rainbows (prod. Monaqee)
9. Hidden Messages in the Water (prod. Chill-ill)

Reks x Chill-Ill – Hidden Messages in Water

1. Sunrise ft. Queen Philosophical, Lela
2. Hidden Messages in Water ft. Tiffany Paige
3. Soul Chain
4. Good Thing ft. Napoleon da Legend
5. The Thing About Life ft. Lela
6. Breath

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: