Roc Marciano już zaraz zaprezentuje swoje „Marciology”

Opublikowano: 28/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Roc Marciano, uznany w podziemiu, zarówno raper, jak i producent z Long Island już za kilka godzin wypuści swój kolejny solowy album. Jako dwunastą solową pozycję w swojej przepastnej dyskografii Marci zaprezentuje „Marciology”, a jako przedsmak tego materiału sprawdzić możemy singiel „Gold Crossbow”.

Roc Marciano poprzedni rok spędził w towarzystwie Jay’a Worthy’ego, z którym wypuścił wyprodukowany przez siebie album „Nothing Bigger Than The Program”. Z kolei rok wcześniej to Rahkeim Meyer wcielił się w rolę rapującego gospodarza na albumie „The Elephant Man’s Bones”. A pod brzmieniem płyty podpisał się z kolei The Alchemist. Teraz natomiast przyszedł czas na „Marciology”, czyli w pełni solową płytę wychowanka Long Island. Roc Marciano zajmuje się zatem warstwą liryczną albumu, jak i podpisuje się pod jego brzmieniem. Chociaż nie w całości, gdyż po dwa bity autorowi „Marciology” podrzucili The Alchemist oraz Animoss. Gości uświadczymy także za mikrofonem. W gronie zaproszonych na nowy, solowy album Roca Marci znaleźli się Larry June, CRIMEAPPLE, T.F, Flee Lord oraz Jay Worthy. Skład mało zaskakujący, aczkolwiek sprawdzony.

„Marciology” ukaże się już 29 marca. Swój najnowszy solowy album Roc Marciano zapowiada singlem „Gold Crossbow”, w dniu wczorajszym zaprezentowanym wraz z teledyskiem. Jest to zarówno pierwszy singiel rapera i producenta w tym roku. Jak i jeden z czternastu numerów, jakie usłyszmy na płycie „Marciology”, której okładkę i tracklistę sprawdzicie poniżej.

Roc Marciano - Marciology - album cover art

Roc Marciano – Marciology

 1. Marciology
 2. Goyard God
 3. Gold Crossbow
 4. True Love
 5. BeBe’s Kids
 6. Bad JuJu feat. Larry June
 7. Tapeworm
 8. Killin’ Spree feat. CRIMEAPPLE
 9. Went Diamond
 10. Higher Self feat. T.F & Flee Lord
 11. LeFlair
 12. On the Run feat. Jay Worthy
 13. Larry Bird feat. GREA8GAWD & Knowledge the Pirate
 14. Floxxx

(Fot. główna – kadr z video „Gold Crossbow”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: