Rockness Monsta przychodzi z odpowiedzią

Opublikowano: 14/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Rockness Monsta z Boot Camp Click przypomina o zapowiedzianym na ten rok solowym albumie „Ether Rocks”. Właśnie ukazał się kolejny singiel zwiastujący materiał, za którego brzmienie w całości odpowiada Ron Browz. Jest to numer „The Answer”, który klipem ponownie zobrazował The Last American B-Boy.

Rock, który wraz z nieodżałowanym Seanem Price’em tworzył duet Heltah Skeltah, po kilku przymiarkach, swój solowy album, już konkretnie, zapowiedział wiosną tego roku. Wraz z pojawieniem się w sieci „Beastie Boyz”, czyli utworu, który Rockness Monsta nagrał wraz z Method Manem. Wówczas to dowiedzieliśmy się, że Rockness nad swoim solo pracuje wraz z Ronem Browzem. Współpracę tą zaznaczono także w samym tytule albumu, czyli „Ether Rocks”, a wszystko dokładnie wytłumaczyliśmy Wam w tym miejscu.

Za wydanie materiału odpowiada label Fat Beats, który na swoim kanale zamieścił właśnie najnowszy, singlowy zwiastun „Ether Rocks”. Jest nim numer „The Answer”. Zaprezentowany wraz z teledyskiem, pod którym podpisał The Last American B-Boy. Samą premierę albumu Rocknessa Monsta zaplanowano natomiast na 21 października i liczymy, że już wkrótce o realizowanym wraz z Ronem Browzem projekcie dowiemy się szczegółowych informacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: