„JuNouMi vol. 5” – znamy pełną tracklistę albumu

Opublikowano: 14/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już w tym tygodniu niebieski wosk „JuNouMi vol. 5” prosto z JuNouMi Records  poleci do wszystkich szczęśliwców, którzy załapali się na preorder tego wyjątkowego wydawnictwa. I właśnie z okazji wyprzedania całego nakładu albumu, poznaliśmy jego tracklistę, a co za tym związane, listę gości zaproszonych na piątą już odsłonę serii kultowego składaka.

„JuNouMi vol. 5” zapowiedziano w kwietniu singlem „Epikantus” stanowiący efekt kooperacji Hadesa i P.Unity. W kolejnym miesiącu dowiedzieliśmy się, że na nadchodzące wydawnictwo zaproszenie przyjęli PAL SECAM i Miodu. Z kolei w lipcu spadła na nas prawdziwa petarda. A konkretniej premierowa „Piosenka” od Ortegi Cartel i Reno. Nagrana z myślą o wosku koloru, tym razem, niebieskiego. Następnym, równie udanym singlem był „S P L E N D O R” od Łony, Bryndala i Metro. W tym miejscu tracklista „JuNouMi vol. 5” zaczęła prezentować się już arcyciekawie i zachęcająco. Do tego stopnia, że label JuNouMi Records przed kilkoma dniami przekazał informacje o całkowitym wyprzedaniu nakładu „JuNouMi vol. 5”! A także opublikował pełną tracklistę mającego już zaraz ukazać się wydawnictwa.

Sprawiając tym samym, że wszyscy wcześniej niezdecydowani na zakup „JuNouMi vol. 5” mogą zdecydowanie swojej decyzji żałować. Powyżej wymieniony skład gości uzupełniają bowiem ekipa WCK z Grubym Mielzkim, Persem i JupiJejem, a także Ras i Stasiak oraz Miły ATZ, który jako jedyny raper na „JuNouMi vol. 5” zalicza solowy numer. I to na produkcji Webbera! Pozostałymi beatmakerami zaangażowanymi w brzmienie piątej odsłony dwudziestoletniej już serii są natomiast EXPO 2000, Envee, Teielte, Urbek oraz Emapea. Materiał tego typu i tej klasy nie mógł, rzecz jasna, obyć się bez udziału DJ’ów. W tym przypadku są to otwierający całość DJ Romek, a także DJ Twister, DJ Kebs, DJ Lazy1 i DJ Taśmy. A jak to wszystko brzmi? Pierwszego odsłuchu doczekamy się już wkrótce!

JuNouMi-vol.-5-okładka

JuNouMi vol. 5

STRONA A
1. Intro 0:52
(gramofony: DJ Romek; produkcja: EXPO 2000)
2. Bryndal & Łona – S P L E N D O R 3:40
(Bryndal, Łona; gramofony: DJ Twister; produkcja: Metro)
3. WCK feat. Gruby Mielzky, Pers i JupiJej – Tutaj są Koła 4:10
(Skrubol, Gruby Mielzky, Pers, Mada, JupiJej, Gruby Józek, Ryfa Ri, Kuba Knap; gramofony: Lazy1; produkcja: Envee)
4. PAL SECAM feat. Miodu – Cierp 3:30
(WAHA, Miodu; produkcja: Teielte)
STRONA AA
1. P.Unity feat. Hades – Epikantus 3:41
(beluga ryba, Hades; produkcja: P.Unity)
2. Ras & Stasiak – O 3:09
(Ras, Stasiak; gramofony: DJ Kebs; produkcja: Urbek)
3. MiłyATZ / Webber – Dla Ciebie mam 2:57
(MiłyATZ; produkcja: Webber)
4. Ortega Cartel + Reno – Piosenka 3:41
(Reno, Piter Pits, patr00; gramofony: DJ Taśmy; produkcja: patr00)
5. Outro 1:35
(produkcja: Emapea)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: