Rosalie. – premiera nowego klipu i zapowiedź albumu „Flashback”

Opublikowano: 23/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zachwyciła odważnym połączeniem hip-hopu, elektroniki i r&b lat ’90. Już kilka pierwszych utworów pozwoliło jej zjechać cała Polskę, zaliczając występy m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw czy Up To Date. Współpracuje z najoryginalniejszymi producentami lokalnej sceny. W styczniu Rosalie. wyda debiutancką płytę!

Singiel „A Pamiętasz?”, do którego właśnie powstał klip, to pierwsza zapowiedź premiery  albumu „Flashback”. Krążek ukaże się nakładem labelu Alkopoligamia.com. Właśnie zakończone zostały nagrania, nad którymi czuwał Envee.
Singlowy numer został wyprodukowany przez Suwala, który dał się poznać szerszej publiczności na ostatniej kompilacji Flirtini. Klip powstał dzięki współpracy z Poznańską Wytwórnią Filmową. Za reżyserię odpowiedzialny jest Wacław Mączyński a zdjęcia wykonał Kuba Lorenc.

„Flashback” to kontynuacja dokonań Rosalie. z EPki Enuff. Dwuletnie doświadczenie koncertowe pozwoliło artystce rozwinąć się wokalnie, a także rozpocząć współpracę z producentami, dzięki którym jej muzyka stała się jeszcze bardziej intrygująca i wielowymiarowa. Za teksty na płycie odpowiada w większości sama artystka, dojrzalsza i dużo bardziej pewna siebie w tej kwestii.
Album ukaże się na rynku 19. stycznia. Kolejne szczegóły dotyczące płyty poznamy wkrótce!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: